למה לשים לב בבחירת חדרי שינה מעוצבים?

חדרי שינה מעוצבים, אסתטיים למראה ומזמינים לפינוק הם משאת נפשו של כל אדם. מי מאתנו לא היה רוצה לפתוח את דלת חדרו ולגלות עולם ומלואו של נוחות, אווירה ודקורציה מפנקת בהתאם לטעמו? לא מדובר בחלום כל עוד כמה אלמנטים חשובים, העומדים על הפרק בנושא, אכן מקבלים מענה. מוזמנים אל חדר המיטות שלנו, הטיפים מסתתרים מתחת לכרית וממתינים לכם.


חולמים בלילה על חדרי שינה מעוצבים?

כמה מרכיבים חשובים נדרשים לתשומת לב כבר בתחילת הדרך ולאחר מכן, השמיים הם הגבול. מדובר במיטה המיועדת לשינה, בתאורה הנכונה, בעיצוב החלל (מיקום נכון) ובהכנסת אלמנטים שבאמת משרתים את המטרה ולא להיפך ומיד נסביר.


חדרי שינה מעוצבים הממתינים לכם באולמות התצוגה מציגים חלום. עיצוב מוקפד המבוסס על התאמת צבעים, מערכת תאורה נעימה ומיקום יחסי נכון בין כל הגורמים הקיימים בכל נישה עיצובית (שידת איפור, שידות מיטה והמיטה) מאוד מפתים לרכישה. רגע לפני שאתם מוציאים את הארנק ענו על השאלות הבאות: האם מדדתם את המרחב הקיים בחדר השינה שלכם? האם אכן ניתן להכניס את כל המרכיבים המוצגים בתצוגה למרחב שלכם בהתחשב בדלת הכניסה לחדר (פתיחה וסגירה) ובמיקום של החלונות, בחדר הרחצה הנלווה ובארון הקיר אם כבר קיים? אם לא, עשו חושבים פעם נוספת. קל לקנות וממש כואב להתחרט לאחר מכן.


תאורה ושאר אלמנטים חשובים

חדרי שינה מעוצבים בירחונים מציגים לכם תמונה דקורטיבית מדהימה. היא נשענת גם על תאורה נכונה, במקרה זה – תאורה ייעודית עבור עדשת המצלמה. תנו דעתם לחדר המיטות שלכם. האם קיים אור מרכזי המאפשר התנהלות נוחה? מומלץ אור בגוון צהוב וחם ולא לבן וקר. האם אתם מאובזרים בתאורה קטנה לקריאה, ומה לגבי תאורת אווירה שכל כך חשובה ונדרשת בחדר המיטות?


מומלץ בחום לבקר בחנויות המציעות גופי תאורה המיועדים לחדר השינה, אך חשוב לבחור גופי תאורה בהתאם לעיצוב של הריהוט אותו בחרתם. אל תרכשו אהיל נמוך מדי אם התקרה נמוכה, שימו לב למיקום של נקודת החשמל: ניתן להעביר אותה במידת הצורך אבל יש להיערך מראש. דקורציה נפלאה שמומלצת, היא קורת הגבס מהתקרה בה ניתן להוסיף נורות פנימיות למטרת קריאה ולמטרת אווירה. אין מדובר בהוצאה גדולה והאסתטיקה מקסימה.


אמרו שלום ל"פילים לבנים"

לכל אחד יש חפצים שסיימו את תפקידם בחדר המיטות. אופני כושר שאף אחד אינו עושה בהם שימלמה לשים לב בבחירת חדרי שינה מעוצבים?וש ומשמשים כמתלה בגדים, תמונה שאמנם תלויה, אבל לא באמת מתאימה לעיצוב הכללי, ארון בעל דלתות שאינן נסגרות כראוי במקרה הטוב או ארון ישן ונוטה במקרה הגרוע. הגיע הזמן לשנות, אתם לא חושבים? אם כבר לבקר באולם תצוגה של חדרי שינה מעוצבים בחנויות רהיטים, אז לפנות את המרחב בחדר השינה לרוח רעננה בהחלט. תתפלאו כמה נעים יהיה לכם להתפנק במרחב החדש שיצרתם. לא תרצו לצאת ממנו.

המאמר באדיבות

 • ארנה רהיטים
 • קליק לחיוג: 03-5229578
 • טלפון:
  03-5229578הצג
 • כתובת:
  אבולעפיה 15
 • אתר:
  הצג

תגובות