שיפוץ דירה לזוג עם ילד בתל אביב

החיים בתל אביב, בייחוד אם אתם זוג צעיר עם ילד, יכולים להיות ממש לא זולים. למרות זאת וודאי הייתם רוצים לשוות לדירה שלכם מראה מעוצב תוך התחשבות מקסימלית בצרכיו של הילד וכמובן במגבלות התקציב שלכם. אם אתם שואלים איך אפשר לבצע שיפוץ דירה לזוג עם ילד בתל אביב מבלי לפשוט רגל, אנו יכלים לומר כי אכן מדובר כאן במשימה הדורשת תכנון אך היא בהחלט אפשרית לגמרי.


טיפים עבור שיפוץ דירה לזוג עם ילד

אם הילד שלכם הוא תינוק אשר החלפת חיתוליו ועוד אלמנטים שונים (שלא כאן הוא המקום לפרט אותם) יוצרים לכלוך בדרך קבע וגם אם מדובר בילדים בגילאים 3 עד 5 אשר הבית הוא לא יותר מיריעת קנבס לציור עבורם, בהחלט כדאי לבחורשיפוץ דירה לזוג עם ילד בתל אביב ריהוט אשר מחד תורם למראה הבית אך מידך גם לא ריהוט יקר מידי שגם הכתם הקטן ביותר שיווצר עליו יגרום לכם למפח נפש. השתדלו לבחור בפריטי ריהוט שלא יגרמו לכם להזיל דמעה כאשר הם יתלכלכו מעט וכמובן כאלו שניתן לנקות אותם בקלות.

כפי שאתם ודאי יודעים ילדים הם זן רווי במרץ אשר מתרוצץ ללא הפסק עד לאפיסת כוחות מוחלטת, מה שקורה לרוב רק בשעות הערב. העניקו לילדיכם את האופציה לנוע בבית ללא הפרעה. השתדלו שלא להעמיס בפריטי ריהוט רבים מידי ובוודאי שלא בפריטי אמנות יקרים ושבירים.

במיוחד כאשר מדובר בדירה בעלת מטראז' קטן יחסית, עודף של פריטים עלול לגרום לתחושת מחנק ואי נוחות. תכננו בקפידה את הריהוט והפריטים השונים שאותם אתם מעוניינים להציב בבית על מנת לשמור באופן מושלם על האיזון שבין הענקת אופי לבית והשארת מרווח תזוזה מספק.


אנו באופק דיזיין, כבר זכינו לעצב ולשפץ דירות עבור זוגות רבים, הורי לילדים, המתגוררים בתל אביב וקיבצנו כאן עבורכם מספר טיפים.

מעוניינים לשפץ את הדירה שלכם ולהעניק לה אופי יחודי אך עדיין לשמר את נוחותה עבור הילד? פנו אלינו ונשמח לסייע לכם במשימה. המאמר באדיבות אופק דיזיין לפרטים נוספים לחצו :http://www.ofekdesign.co.il/

המאמר באדיבות

 • אופק דיזיין
 • קליק לחיוג: 050-2597556
 • טלפון:
  050-2597556הצג
 • כתובת:
  רחוב פולג, מספר 19, אלפי מנשה
 • אתר:
  הצג

תגובות