כל מה שצריך לדעת על פתרונות הצללה


הצורך בפתרונות הצללה בישראל הוא דבר מתבקש. אי לכך, אין פלא שפתרונות שכאלה זמינים לכל דורש. עם השנים נוצרו פתרונות ייעודיים לעסקים ולבתים פרטיים, לדירות, לפנטהאוזים, לגינות ולמרחבים ציבוריים.

כאשר בוחרים את אמצעי ההצללה המתאים, כדאי לקחת בחשבון את כל האפשרויות השונות, להבין היטב את ההבדלים ביניהם וכמובן – לפנות לצורך כך אל החברה המקצועית והמתמחה.


מדוע הצללה

בעיני אנשים רבים, התשובה לשאלה מדוע לעשות שימוש באמצעי קירוי והצללה נדמית מובנת מאליה. אכן, התשובה הראשונית והמידית, שהדבר נדרש כדי לספק צל בהחלט נכונה, אבל יש דברים נוספים, שחשוב לקחת בחשבון.

·         התאמה של פתרון הצללה מתאים, שנתפר במיוחד ללקוח, יסייע גם לספק צל וגם ימנע פגיעה אסתטית בחזית המבנה.

·         התאמה של פתרון איכותי תאפשר הפחתה בהוצאות הקירור בקיץ, שכן המזגן לא יצטרך לעבוד קשה. למעשה, בימים מסוימים אפשר אפילו לוותר על אמצעי קירור ובכך – לחסוך אפילו יותר.

·       &כל מה שצריך לדעת על פתרונות הצללהnbsp; פתרונות קירוי ייחודיים יכולים להוות אלמנט אסתטי ועיצובי, הן כאשר מדובר על בתי מגורים והן כאשר מדובר על בתי עסק. למעשה, כאשר מדובר על עסקים, אפשר בהחלט לשלב מטרות פרסומיות ושיווקית, על גבי מוצרי ההצללה.

·         עבור בתי עסק כגון מסעדות ובתי קפה, פתרונות של סגירת חורף מאפשרים לארח לקוחות גם בימי גשם סוערים. במקרה זה חשוב להקפיד על רכישת פתרון איכותי, מתאים, וכמובן גם על התקנה איכותית. 


בוחרים בחכמה

פתרונות הצללה וקירוי לבית ולעסק יכולים להיות מסוגים רבים. לפני שבוחרים, כדאי להכיר את כל האפשרויות המובילות:

·         מרקיזה, למשל, יכולה להוות פתרון מצוין לקירוי של מרפסת, ללא צורך בבניה ובהוצאות מיותרות. אפשרות קיפול נוחה ועמידות מצוינת נגד קרני השמש וגם נגד גשם, הובילו רבים לבחור בה לגג או למרפסת. דגמים ייעודיים מתאימים לעסקים, לחלונות ראווה, לבתי קפה ועוד.

·         סוככים יכולים להתאים כמעט לכל מקום וכמעט לכל צורך. מבחר הדגמים גדול מאוד וניתן לבחור כאלה בעלי מנוע, זרועות, מסילות ועוד. מוצר זה יכול להתאים לבית או לגינה, לקירוי חלון, כניסה לבית וכמובן גם לעסק.

·         רשת צל – פתרון מצוין למי שנזקק להצללה בשטחים גדולים כגון גינות או שטחים ציבוריים. ניתן למצוא דגמים רבים, חלקם מעוצבים.

·         פרגולות – הפתרון האולטימטיבי לבית הפרטי ולגינה. כאן מדובר על אמצעי שמספק גם הגנה וגם איכות חיים, גם פינת אירוח וגם מראה מרהיב עין. בין היתר ניתן לבחור בפרגולה על בסיס אלומיניום שמספקת עמידות יוצאת דופן.


המאמר באדיבות

  • פטיו סוככים
  • קליק לחיוג: 052-597-6767
  • טלפון:
    052-597-6767הצג
  • אתר:
    הצג

תגובות