הכל על תאורה נכונה למספרות

תאורה נכונה למספרות -

 תאורה נכונה למספרות ולמכוני יופי צריכה להתאים גם לעיצוב הפנים של החלל, וגם לעור הפנים של הלקוחות.

החלק החשוב ביותר בעיצוב תאורה נכונה במספרה הוא תחושת הלקוח/ה מול המראה.

כשהתאורה אינה נכונה, והיא נמוכה מדיי או ממוקמת ממש מעל ראש הלקוח/ה, נוצרות הצללות , והפנים נראות מאוד לא טוב.

הדרך הקלה ביותר לעזור להעלים צללים על הפנים היא להציב את התאורה על המראה משני הצדדים כדי להקרין ישירות על העור. חשוב גם שהנורה תהיה בטמפרטורה מחמיאה (2,700 ל 3,500 קלווין)

ברגע שהלקוח/ה מרגיש/ה טוב מול המראה, זה מחזק אצלו/ה חוויה חיובית והוא ירצה לחזור אליך בפעם הבאה.וכמובן שעבור בעל העסק -  לקוחות חוזרים הן הגדלת ההכנסות.

 אם בעבר היתה לנו בחירה בין תאורה לבנה או צהובה, היום, נורות הלדים שהחליפו את נורות הליבון הבזבזניות, מגיעות בסקאלה רחבה של טמפרטורות:החל מגוון לבן קר – אותו ניתן להשוות לאור היום בשעועיצוב פנים ליאורה פרידמןת הבוקר המוקדמות טמפרטורות קרות (4,800 4000  קלווין) ובדרך כלל אין אלו הטמפרטורות המחמיאות לנו ביותר .ותאורה בגווני לבן חם – אותן ניתן להשוות לאורה של השקיעה – שהוא נעים, מזמין ומחמיא. טמפרטורת לבן חם (2,700 עד 3,500 טמפרטורת קלווין)  

התאורה במספרות, חייבת להעביר את הצבע המדויק ביותר. 
לא פעם נתקלנו בסיפורים על לקוחות שצבעו את שיערם במספרה, וכשיצאו החוצה הצבע נראה לגמרי אחרת. הפתרון הפשוט הוא בחירה נכונה של סוג הנורות. על מנת לקבל את הצבע המדויק והנאמן ביותר, יש צורך להשתמש באינדקס המייצג את איכות האור.לשם כך יש לדרוש תמיד נורות שיש להן אינדקס צבע( Rendering Index (CRI) של 90 ומעלה. 

 נורות הלדים – אידיאליות עבור מספרות.

נורות הלדים (LED) חוללו מהפך בעולם התאורה.

ולמרות מחירן הגבוהה יחסית, ההשקעה משתלמת וחוסכת לך כסף לאורך זמן.

לנורות אלו יש חיים ארוכים, הן צורכות פחות חשמל, חום ואנרגיה, ויש להן מגוון רחב שלטמפרטורות צבע.

  תאורת עבודה ותאורה כללית -
תפקיד התאורה הכללית הוא לספק אור ולשטוף את החלל באופן שיאפשר ביצוע משימות בצורה הטובה ביותר. אם התאורה מתוכננת כראוי, יהיה לך מספיק אור עבודה על מנת לערבב צבעים נכון, על מנת להאיר את דלפק התאורה, על מנת להדגיש ולמכור מוצרים, ובעיקר לקבל תוצאה מדויקת על השיער, ואף להדגיש בו את העומק והברק.

  על מנת שתתקבל התאורה הטובה ביותר עבור המספרה שלך, יש צורך לשלב סוגים שונים של תאורה (תאורת אווירה, תאורת עבודה, תאורה כללית), ולכל אחת מהן קיימת מטרה משלה.   מעצב פנים מקצועי ומנוסה, יכול לעזור לך לחקור את כל האפשרויות כדי להתאים את התאורה הנכונה ולהבטיח לך תוצאה מוצלחת. מוזמנים לבקר בגלריית הפרויקטים גם באתר האינטרנט.www.liorafridman.com

  • כתובת:
    תל-אביב
  • אתר:
    הצג