סוגי ארונות הזזה

ארונות הזזה מהווים פתרון מעולה עבור חדרים בהם קיימת מגבלה של מקום פנוי. מנגנון ההזזה אינו פוגע בנפח הפנוי שנותר בחדר והחלוקה הפנימית הופכת ליעילה ונוחה יותר. על מנת שתוכלו לבחור נכונה את ארון ההזזה שמתאים לכם, מצאנו לנכון להציג בפניכם את סוגי הארונות המובילים שקיימים כיום בשוק הרהיטים.

 

ארונות הזזה מזכוכית

ארונות הזזה אלו עשויים משלד שמורכב מעץ מלא או לביד עץ סנדוויץ' איכותי, כאשר דלתות ההזזה עצמן עשויות מזכוכית שתחומה במסגרת של עץ, ברזל או אלומיניום. הזכוכית הינה מחוסמת או רבודה, כך שהסיכוי שתישבר נמוך מפאת עמידותה אך גם אם זה יקרה, היא לא תתנפץ לרסיסים מסוכנים. זהו יתרון משמעותי בבית בו ישנם ילדים קטנים וניתן להציב את הארון גם בחדר הילדים ללא חשש. ניתן להשתמש בזכוכיות בצבעים שונים או להדפיס על גביהן כל אלמנט חזותי שרק ניתן לעלות על הדעת.

 

ארונות הזזה בצביעת אפוקסי

ארונות אלו כוללים דלתות הזזה שנצבעו בצביעה בתנור חם ע"י צבעים אפוקסיים אטומים. צבעים אלו מגיעים בצורה נוזלית כאשר לפני הצביעה טובלים את הדלתות בהם ומניחים בתנור להתייבש. הצבעים מתקשים, הופכים להיות אטומים לחלוטין ושומרים על הדלתות מפני חבלות ולחות לאורך שנים ארוכות.

 

ארונות הזזה עם ציפויים

כיום אף ניתן לצפות את דלתות ארונות ההזזה בחומרים שונים המודבקים על גביהן. בעבר הייתה זו הפורמייקה ששלטה בתחום באופן מוחלט אך היא הוחלפה בשנים האחרונות על ידי הלמינטו העדיף עליה בהרבה. הלמינטו הינו סוג של פורמייקה מנוילנת שמצסוגי ארונות הזזה

יע גמישות טובה יותר וע"י כך ניתן להדביק אותו בצורה הרבה יותר טובה לדלת הארון. ציפוי איכותי נוסף הוא כמובן הפורניר. זוהי פיסה דקה במיוחד של עץ גושני ומלא כך שהמראה הסופי הנוצר הוא של ארון הזזה דמוי אותו העץ שנבחר. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של סוגי פורניר כגון אלון, חרוב, אגוז, אלה, דובדבן ועוד, וזאת בהתאם לקו העיצובי שבחרתם להטמיע בחדר.

 

מספר הדלתות והחלוקה הפנימית

כל ארון הזזה כולל מספר דלתות בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. ניתן לבחור ארונות הזזה עם דלת אחת, שתיים ואף יותר בהתאם לצרכים וגודל הארון. יש לציין כי ככל שיש יותר דלתות מחיר הארון יעלה. ההתאמה האישית מתבטאת גם בחלוקה הפנימית של הארון כאשר היתרון הגדול של ארונות ההזזה לעומת הארונות בעלי הדלתות הציריות הוא בחלוקה החופשית והמגוונת יותר שהם מציעים.  ניתן לבחור את מספר המדפים וגובהם, לשתול בהם מגירות בהתאם לצורך וגם חללי תלייה נפרדים, הן עבור חליפות ג'קטים ומעילים לגבר והן עבור שמלות לאישה.

 

חשוב מאוד לבחור ארונות הזזה מספקים בעלי מוניטין רב, על מנת שהחומרים יהיו איכותיים במיוחד, היישום יהיה מקצועי ועל פי התקן וההתאמה האישית תהיה בשיאה. 

המאמר באדיבות

  • סקופ
  • קליק לחיוג: 054-2326123
  • טלפון:
    054-2326123הצג
  • כתובת:
    בן שמן תל אביב

תגובות