פרגולות אלומיניום –היתרונות


בעבר, היה נהוג לבנות ולהתקין פרגולות  העשויות מעץ. על אף החיבה שרוכשים הישראלים למראה של עץ טבעי, תחזוקתו היא אינה עניין של מה בכך. הוא חשוף לנזקים שונים ומחייב תחזוקה שוטפת. ראשית, העץ הטבעי ניזוק מפגעי מזג האוויר: גשם ולחות המביאים לספיגת מים בעץ והתנפחותו, שמש ארצישראלית יוקדת הגורמת להתבקעותו ועוד. בנוסף לכך, העץ ניזוק ממזיקים וטרמיטים שונים, הניזונים מכרסומו וחשוף למפגעים נוספים. לאור זאת, תחזוקת פרגולות מעץ מחייבת אתכם לעבודה רבה על מנת ליהנות ממראה עיצובי נאה של הסוכך או הפרגולה. השימוש באלומיניום מבטל את כל אלו, מבלי שתצרכו לוותר או להתפשר על העיצוב. סוככים או פרגולות מחומר האלומיניום נחשבים לעמידים במיוחד בפני נזקים רבים ומגוונים. סוככים אינם ניזוקים משינויים במזג האוויר, בכלל זה לא מיובש ולא מרטיבות. בנוסף, הם אינם מושכים אליהם מזיקים שונים ועוד.
חסכון באנרגיה ובעלויות
פרגולות או סוככי אלומיניום ניתנים ליישום בכל שטח, בהתאם לתנאים הקיימים בו. במרפסות קטנות למדי או בכאלו שקיימים תנאים מתאימים ניתן לבנות פרגולה תלויה, אשר אינה מצריכה בניית עמודים תומכים. ניתן לבנות סוככים בעלי שני עמודים תומכים בלבד, בעלי ארבעה עמודים, בעלי מסגרת בטון ועוד. הכל בהתאמה מלאה לתנאי השטח ולניצול מרבי של המרפסת, הגינה או כל שטח מקורה אחר. קיימות בשוק פרגולות אלומיניום תלויות בעלות עיצוב חדשני משקל נמוך וכושר בידוד תרמי מעולה הפרגולות החדשניות האלו מאפשרת חדירת אור ללא חדירת שמש או גשם עמידות בכל תנאי מזג אוויר.הפרגולה מורכבת מפרופילי אלומיניום עם מערכת פרגולות אלומיניום –היתרונותקרוי חדשנית של לוחות כפולי דופן בעלי חוזק מבני עם עמידות לאורך שנים רבות בעומסים גבוהים ומוגנות UV משני הצדדים מנצלות אור טבעי ובריא וחוסכות באנרגיה ובעליות תאורה ומיזוג הבית.
עיצובים חדשניים
פרגולות אלומיניום אינם מחייבות אתכם להתפשר על המראה העיצובי נהפוך הוא הן בעלות מראה חדשני ויוקרתי. בנוסף למגוון רחב של אפשרויות עיצוב, סגנון, מבנה וצבע מהן תוכלו לבחור בעת תכנון הסוכך או הפרגולה , תוכלו לבקש סוכך העשוי מאלומיניום דמוי עץ. גם מראה עץ טבעי האהוב על רבים ומשתלב טוב במיוחד בגינות, וגם עמידות ותכונות של אלומיניום החוסכות לכם זמן, כסף ועבודה על תחזוקה. 

המאמר באדיבות

תגובות