טרנדים בפרגולות עכשיו להיט


עיצוב פנים ועיצוב אדריכלי הוא תחום עשיר מאוד בחדשנות, נדמה שהטרנד החדש והמיוחד הינו פרגולות מאלומיניום. מה אנחנו יודעים על פרגולות אלומיניום?

הכול יודעים מדוע פרגולות משמשות אותנו בצורה טובה, הן מייפות את הגינה, מספקות צל וקירוי מגשמים, מתחמות את אזור הישיבה בגינה ומוסיפות נדבך איכותי למראה העיצובי של הגינה. יחד עם זאת פרגולות מעולם לא היו מושלמות, אחזקת פרגולה פירושה ביצוע טיפול חד שנתי לפרגולה שעולה זמן וכסף בנוסף הרבה פעמים קשה להחליט היכן ואיך למקם את הפרגולה שכן השמש נמצאת בתנועה ומיקום הפרגולה יכול להיות לעיתים רלוונטי רק לחלק מהזמן ולחלק אחר מהזמן הוא כלל לא תורם, נתון זה נכון במיוחד כאשר מדובר על גינה או מרפסת הפונים למערב או חשופה למערב.

עד שהגיע עידן הפרגולות מאלומיניום

עידן הפרגולות מאלומיניום מביא איתו חדשנות לוהטת של איכות, חסכון, בריאות ופרקטיות. כל היתרונות של הפרגולות הישנות בתוספת של יתרונות מובהקים ומראה נקי.

קירוי בריא

תוכלו להשתמש בקירוי העשוי מפוליקרבונט בעל סינון קרני UV משני צידיו כך שהפריטים תחת הפרגולה אינם נהרסים והחיים מתחת הופכים לבריאים יותר ואינם פוגעים בילדינו.

 חסכון בעלויות תאורה ומיזוג

כיום מוצעות פרטרנדים בפרגולות עכשיו להיטגולות אלומיניום בעלות בידוד תרמי וצבעי solarcontrol  צבעים בולמי חום כך שלא נוצר אפקט חימום והאוויר תחת הפרגולה נותר קריר ונעים. הפרגולה יכולה להעביר עד 50% אור ובכך לחסוך בעלויות מיזוג ותאורה.

צבע עמיד לאורך זמן

הפרגולות מאלומיניום עמידות בצורה מוחלטת מפני נזקי מזג האוויר, הצבע עמיד לאורך השנים, אינו דוהה ואינו מתקלף, כך שאתם כלל אינכם צריכים לבצע טיפול כלשהו לאחר התקנת הפרגולה. מתקינים ושוכחים.

מגוון צבעים

את הפרגולות שלכם תוכלו לקבל במגוון צבעים וטקסטורות אפילו בגוון חום כמו עץ המקנה לכם אווירה חמימה וכן גם את כל צבעי המניפות הפופולאריות של האלומיניום, כך שתוכלו להתאים את צבע הפרגולה לצבע התריסים של ביתכם.

מגוון אפשרויות דינאמיות

אם בעבר היינו צריכים לסבול משינוי מיקום השמש במשך היום הרי שפרגולות אלומיניום מאפשרות לנו להתאימה לתנועת השמש. לדוגמא, אנחנו יכולים להחליט להוריד ווילון חשמלי על הדופן הקדמית או הצדדית של הפרגולה ובכך לחסום את השמש לזמן השקיעה. כמו כן במידה ובלילה תרצו לראות את הכוכבים תוכלו להעמיד את שלבי הפרגולה כך שתוכלו לראות את השמיים, לעומת בשעות הצהריים או בגשם שתוכלו להגיע לקירוי מקסימלי.


עלותן של פרגולות אלומיניום אמנם יקרות יותר מפרגולות אחרות אך ללא כל ספק מדובר בפתרונות חכמים ומועילים יותר לטווח הרחוק.

המאמר באדיבות

תגובות