פרגולות מאלומיניום - כיצד רוכשים נכון

הגעתם למסקנה המתבקשת שאתם צריכים פרגולה בגינה או במרפסת שלכם, חשוב שתדעו כמה פרטים ותדעו מה תרצו להזמין לפני שאתם עורכים את ההזמנה.


טיפ ראשון

הגינה שלכם לא צריכה להיות כולה מקורה, במידה והתקציב שלכם מוגבל, אתם יכולים להחליט על קירוי של אזור מסוים בגינה, בדרך כלל רצוי לבחור אזור מרוצף בו גם נעים לאכול. כך תוכלו לחסוך כסף רב.

טיפ שני

ישנם שני סוגים של פרגולות אלומיניום, ישנם פרגולות על עמודים וישנם פרגולות תלויות. פרגולות העומדות על עמודים יכולות לשמש למספר שימושים כגון, סגירה עתידית בחלונות זכוכית מפרופיל אלומיניום וכן שימוש בתריסים ווילונות חשמליים המסוגלים לרדת ולעלות לפי רצונכם. אולם פרגולות אלומיניום עם רגליים מגבילות לעיתים את התנועה בגלל מיקום הרגליים. חשוב שתעשו סדר עדיפויות לצרכים שלכם. במידה והגינה או המרפסת שלכם חשופה לתנועת השמש עדיף לבחור אפשרות שתוכלו לנצל אם לא עכשיו אז בעתיד ולשכלל הפרגולה למצב האופטימלי.

טיפ שלישי

ישנם אפשרויות לשדרוג הפרגולה באמצעות הוספת נורות לד, מאווררי תקרה, מנורות רגילות או שקעי חשמל, רצוי מאוד לרשום את כל הצרכים והרצונות שלכם לפני התחלת תכנון הפרגולה זה יחסוך לכם הרבה עוגמת נפש ואלתורים לא אסתטיים לאחר זמן.

טיפ רביעי

הפרגולה שלכם לא צריכה להיות מנותקת מהמראה של ביתכם, תוכלו לבחור אלומיניום בצבע המדויק של תריסי האלומיניום שלכם ובכך להבטיח השתלבות אופטימלית עם העיצוב הקיים.

טיפ חמישי

וודאו שהחברה ממנה אתם מזמינים את הפרגולה לא עושה כל שימוש בחומרי פלסטיק. פלסטיק כידוע אינו עמיד לאורך זמן מפני פגעי מזג האוויר, הוא מתייבש ונהרס להבדיל מסיבי פחם – פוליקרבונטטיפים לרכישת פרגולות מאלומיניום שעמיד לאורך שנים. המטרה הגדולה ביותר של פרגולות אלומיניום הוא העמידות לאורך שנים, שילוב של חומרים שאינם עמידים במזג האוויר יפגום בכל המטרה ויאלץ אתכם להתעסק בשיפוץ ואחזקה שלא הייתם צריכים על פי המטרה הראשונית.

טיפ שישי

כיום ישנן פרגולות אלומיניום "ירוקות" אשר עוזרות בחסכון בעלויות תאורה ומיזוג בכך שהן מעבירות אור חלקי האור שעובר הינו אור קר שאינו גורם לחימום האוויר מתחת לפרגולה בנוסף לבידוד טרמי המותיר את האוויר תחתיה קריר ונעים מפחית את חימום הבית ובכך מפחית את הצורך בהפעלת מזגן. האור שעובר תורם לאור בבית ומונע את הצורך להדליק אור בבית במהלך היום.


טיפים אלו יסייעו לכם להגיע לפגישה ולשיחת ההזמנה עם נציג המכירות בקיאים יותר וממוקדים יותר.
בהצלחה.

המאמר באדיבות

תגובות