הכן עיצוב ביתך וסלונך לחג!

הכן עיצוב ביתך וסלונך לחג!

החגים מגיעים, עומדים לארח את המשפחה אצלכם לראש השנה ורוצים לשדרג את המראה העיצובי של הבית? איך תעשו את זה בזול?

החלטתם לארח את המשפחה אצלכם בראש השנה או באחד החגים הקרבים ובאים, אתם אומנם אמיצים אך יחד עם האומץ צריך להיערך בצורה מעשית היטב לקראת בואם של הדודים והדודות וגם השאלות.

אין זה סוד כשהדודים מגיעים ונוחתים לתוך סלון ביתנו, אין ספק שיש בנו רגשות מעורבים, מצד אחד השמחה רבה, ומצד שני הרבה מאוד פעמים אנחנו חשים חוסר ביטחון בגלל מראה הסלון שלנו. ספות, שלחן, מזנונים והמטבח של ביתנו לא תמיד באמת מזמין ומצב הדירה משקף  בדרך כלל את העומס שאנו חיים כל השנה. אז נכון שמתחשק לנו מאוד שכולם ישבו  על ספות ביתנו, אך מצד שני חשוב שגם אנחנו נרגיש נעים. אז איך עושים זאת נכון ובתקציב קטן?

סלונים הם מרכז הבית, את זה חשוב לזכור, לכן הדבר הראשון שבו עלינו להתעסק כאשר אנחנו רוצים להקרין אווירה שונה בבית ולחדש אותו הוא לשדרג את מראה הסלון. הרבה פעמים סלון פינתי חדש או סלון רחב ומרווח מעור או מבד בצבע פסטל יעצים מאוד את מראה הבית, אך אי אפשר באמת לעצור בבחירה של סלונים חדשים וזהו. סלון יפה דורש התאמה של כל המראה כללי. כך למשל מומלץ להוסיף שטיח בגוון תואם לספות. הוא כמובן לא צריך להיות באותו הצבע אך שיתקשר איתו, או לדוגמא עם התמונה שתהיה מאחורי ההכן עיצוב ביתך וסלונך לחג!o.il/Sofas-category/sofas/" target="_blank">ספות.

בנוסף, לא תאמינו מה יכול מעט צבע לעשות לכל דירת קבלן פשוטה ואפילו דירת יד שנייה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור קיר שאפשר לבודד אותו בסלון מהשאר ולצבוע אותו בצבע שיתאים לשטיח ולספות, צבע שאינו לבן ובכך לשדרג את מראה הסלון בצורה פלאית. לעיתים כדאי גם לבחור צבע נוסף או את אותו הצבע ולצבוע גם קיר סמוך לשולחן החג. שימו לב, חשוב שהצבעים יהיו צבעים מאירים על מנת שיעצימו תחושה של חלל גדול.

קנו מפה יפה לשולחן, פנקו את עצמכם עם פורצלן חדש, גם מנורת תקרה לא עולה הרבה כלל וכלל, ניתן למצוא מנורות מקסימות ושנדלירים מרשימים עד חמש מאות שקלים.

אם תיישמו את הכללים תזכו לבית מעוצב ומרשים.

והכי חשוב לזכור לשמוח, בסופו של דבר המשפחה שלנו אוהבת אותנו כמו שאנחנו.

המאמר באדיבות

 • פרנקו פרי
 • קליק לחיוג: 03-5702261
 • טלפון:
  03-5702261הצג
 • כתובת:
  הלח"י 2 בני ברק
 • אתר:
  הצג

תגובות