המספרה הכי מעניינת שתראו.

 

 

 

המפגש בין עולם עיצוב הפנים לעולם עיצוב השיער הוליד מספרה בסגנון מקורי, מתוחכם, ולא יומרני, שיעשה לכם חשק להיכנס ולהתפנק

 

 

אם יצא לכם לקפוץ לנמל ההיסטורי והמחודש של תל אביב ולהסתובב בין בתי הקפה והמסעדות, כדאי לכם להציץ מבעד לחלון הראווה של המספרה החדשה של אריק מאיוסט ברחוב יורדי הסירה.

 

שיתוף פעולה של אדריכלית הפנים ליאורה פרידמן, מומחית לעיצוב מספרות, ולאריק מאיוסט, מעצב השיער המחזיק גם בידע בעיצוב גרפי ואומנות, יצר את אחת המספרות המרשימות והמיוחדות שתתקלו בהן.

הקונספט שגובש למספרה נועד לתת מענה פרקטי לצד חוויה וויזואלית מרשימה וחדשנית.

עם הכניסה למספרה אנו נחשפים לאלמנט הבולט והמרכזי ביותר במספרה - ספרייה ענקית מעץ משולבת ב”זכוכיות סבתא” בצבעים שונים המשמשת לתצוגת מוצרים למכירה.

השימוש בזכוכיות סבתא צבעוניות, מאפשרות כניסה של אור יחד עם הפרדת החלל ושמירה על פרטיות הלקוחות באזור החפיפה.

במספרה שבע עמדות ספר, המראות ממוסגרות בברזל בלגי צבוע בשחור ושקועות בתוך לבני סילקט שפורקו ממבנים ישנים, הן נראות כבוקעות החוצה מהקיר ויוצרות מראה רומנטי של זיכרון מוכר.

השילוב בין חומרים אמיתיים – עץ, ברזל מגולוון, זכוכיות וההפרדה בין החומרים בחלל המספרה יוצרים חיבור אל העבר ויחד עם זאת מעניקים מראה קליל.

עמדות הספר וקופסאות העץ בספריית המוצרים תוכננו גם הן מניתוק וחיבור של חומרים, ממש כמו בעמדת הקבלה.

מאחורי הספרייה ממוקמים שלושה כסאות חפיפה נוחים ומרווחים ונוצרת שם פינה שקטה ואינטימית. חדר הקוסמטיקאית נמצא גם הוא בתוך מבנה העשוי פרופילים בלגיים ומשתלב עם הסגנון העיצובי שנוצר (Rustic Modern Design) המשלב חומריות ומרקמים בולטים ועם זאת שומר על סגנון נקי, אלגנטי ומוקפד.

בעולם הוירטואלי שבו אנו חיים ובמרקם האורבני התל אביבי, הצצה לחלון ראווה כזה מחבר אותנו אל העבר, מעורר בנו כמיהה לזמנים פשוטים יותר, ולצד זה קורא לנו גם להתחדש במראה זוהר ומרענן.

 

 

 

 


המספרה הכי מעניינת שתראו.

המאמר באדיבות

 • ליאורה פרידמן
 • קליק לחיוג: 054-3091812
 • טלפון:
  054-3091812הצג
 • כתובת:
  תל-אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות