הדמיות אדריכליות וטכניות לבריכות שחייה

במאמר זה התייחסנו לכמה מיתרונות שימוש בהדמיות אדריכליות וטכניות לבריכות שחיה כשלב מקדים לתכנון הבריכה.  בין השאר, הדמיות אדריכליות וטכניות לבריכות שחייה יכולות לסייע להמחשה קלה של פרטי ביצוע, מבנה, וצורת בריכת השחייה הסופית.

 

1. הדמיה תלת מימדית ככלי לתכנון בריכות שחייה

מניסיוננו - תכניות רגילות בדו מימד לא תמיד מעבירות ללקוח או למבצע את התמונה האמיתית. תכנת KETCHUP(איתה אנו עובדים) מהווה כלי חשוב בכל שלבי תכנון הפרויקט; משלב גיבוש התכנית הרעיונית, עיצוב בריכת השחיה וסביבתה, שילוב אלמנטים סביב ובתוך הבריכה, בחירת חיפויים פנימיים או ריצוף היקפי, המחשת פרטי ביצוע מורכבים כגון כיסויים חשמליים, תעלות גלישה וכו', ועד קבלת תמונה שלמה של בריכת השחיה משולבת בפרויקט.

 

2. המחשה ובחירת חומרי חיפוי בריכות שחייה

בסופו של דבר - מה שרואים בסיום העבודה על בריכת שחייה זה בעיקר החלקים הגלויים - פנים הבריכה וסביבתה. ניתן לדמות על מבנה הבריכה מבחר רחב של טקסטורות וגווני חיפוי בלחיצת כפתור על העכבר! בחירת חומרי החיפוי בעזרת הדמייה חוסכת זמן וטרחה ומבטיחה תוצאה סופית הכי קרובה לציפיות. לרוב ספקי חומרי הגלם ישנה ספריה של קבצים המאפשרים להטמיע את מוצריהן בהדמיה לפני ההזמנה. התהליך גם מדמה את שילוב צבעי החיפוי הפנימי של בריכהדמיות אדריכליות וטכניות לבריכות שחייהת השחיה עם שאר הגוונים והטקסטורות של מבנה הבית או החצר.

 

3. הדמיות טכניות של פרטי ביצוע ספציפיים 

כיום בעידן האינטרנט, לקוחות רבים מקבלים השראה מאינספור תמונות או דוגמאות של בריכות שחייה ויודעים לתאר איך היו רוצים שהבריכה תיראה, אולם אין להם מושג איך לבצע את זה בפועל... ההדמיות הטכניות אותן אנו מספקים נועדו בדיוק להשלים את האלמנטים הטכניים בעיצוב הכללי של הבריכה. ההדמיות הטכניות מתארות לפרטי פרטים את שילוב המנגנונים או פרטי הביצוע הספציפיים במבנה בריכת השחייה כפי שעוצבה ע"י האדריכל או על ידינו בשיתוף עם הלקוח.

 

4. סרטון המתאר את תהליך תכנון בריכת השחייה מהתכנית הראשונית ועד לבריכה מלאה מים
בסרטון הוידאו תוכלו להתרשם מתהליך העבודה של תכנון בריכת שחייה פרטית - מהסקיצה הידנית ההתחלתית דרך השרטוט הממוחשב הדו ממידי, הפיכת השרטוט למבנה תלת מימדי, הוספת החיפוי בתוך בריכת השחיה, הדמיה מלאה של הבריכה וצילום הבריכה גמורה ומלאה מים - מוכנה לשימוש.

 

5. סרטון הדמיה תלת מימדית של מבנה הבריכה
סרטון ההדמיה מאפשר לראות את בריכת השחייה המתוכננת מנקודות מבט שונות, אפילו מתוך הבית. הסרטון איננו חלק מתהליך התכנון הרגיל אולם מהווה חלק מסל המוצרים אותם אנו מסוגלים לספק ע"פ דרישה. סרטון ההדמיה הינו כלי המחשה רב עוצמה לאדריכלים המראה את כל פרטי הביצוע ברצף ומאפשר קבלת החלטות לפני הגישה לביצוע.

 

על מנת להקל על תהליך תכנון הבריכה, נשמח לעמוד לשירותכם. המעורבות שלנו בביצוע הבריכה מתחילה כבר בשלב התכנון; עיצוב בריכות שחייה - תכנון אדריכלי והנדסי – הדמיות אדריכליות וטכניות – תמחור וייעוץ כללי, וליווי מקצועי צמוד של אדריכלי הפרויקט ופיקוח עקבי על כל שלבי הביצוע עד להפעלת ומסירת הבריכה לידי הלקוח. אפשר לקרוא בהרחבה על מידע נוסף אודות  תהליך תכנון בריכת שחייה


מוזמנים תמיד לפנות אלינו אישית בטלפון או במייל: 08-8674247 [email protected]

ג.ש. בינוביץ' בע"מ

המאמר באדיבות

 • ג.ש. בינוביץ' בע"מ
 • קליק לחיוג: 08-8674247
 • טלפון:
  08-8674247הצג
 • כתובת:
  אדום 33, א.ת. כנות
 • אתר:
  הצג

תגובות