מיתוג והלבשת משרדים

לסטודיו T+R יש מחלקה ייעודית שמטפלת בעיצוב, ביזנס סטיילינג והלבשת משרדים.
בסטודיו מעצבים בעלי ניסיון של מעל 10 שנים במיתוג סביבות עבודה, עיצוב קירות והלבשת משרדים.
הרבה בתי עסק שמעוניינים לרענן את סביבת העבודה, בלי לשפץ, פונים לסטודיו לקבלת שירותי עיצוב והלבשת המשרד, לסטודיו עשרות פרויקטים של מיתוג  והלבשת משרדים ובתי עסק.

תהליך הלבשת המשרד ע"י סטודיו T+R מתבצע בשלבים ובשיטה יעילה:
בשלב ראשון ביחד עם הלקוח ולאור הבנת הצרכים הסטודיו מגבש קונספט עיצובי. מדובר ברעיון מוביל שמבטא את המותג ורוח הארגון.

 

הקונספט הרעיוני יבוא לידי ביטוי בצבעים, בעיצוב האווירה, החל מהעיצוב הגרפי של הקירות למשרד,
מדבקות לוח מחיק / מדבקות לוח גיר / לוחות שעם מעוצבים / שלטי לוגו באותיות מובלטות, שלטי לוגו מוארים, אבל לא רק. הסטודיו מתמחה בעיצוב ומיתוג בבחירת פרטי רהוט ואבזור להשלמת האווירה. השירות יכול לכלול גם בחירת גופי תאורה משלימים, התאמת צמחייה, רענון חלק מפרטי הרהוט בחללים הפרטיים או הציבוריימיתוג והלבשת משרדיםם כמו חדרי ישיבות, קפטריות, אזורי המתנה, וקבלת הפנים בלובי הקבלה.

יש משרדים הזקוקים לרענן את פתרונות ההצללה או לטפל בבעיות האקוסטיקה, לחדש צבעי קירות או לחדש חיפויי ריצפה ושטיחים. הכל מתוכנן בהתאם להגדרת הצרכים ומסגרת התקציב הנתונה של המשרד.
בכל אחד משלבי העבודה הבאים, סטודיו T+R מלווה את הלקוח, מנחה את בעלי המקצוע והספקים השונים, לוקח חלק בפיקוח העליון ומלווה את תהליך התקנה כל פריטי העיצוב במשרד עד לסיום המושלם של התהליך.

סטודיו T+R מתמחה במיתוג והלבשת משרדים – ומכוון לתוצאה סופית מרהיבה, מרעננת, שלא מפריעה למהלך העבודה התקין. בסיום הפרויקט באה לידי ביטוי שפת המותג, אישיותו ואופיו של הארגון והכל בשפה עיצובית הרמונית, שהולמת את החלל ומחדשת את חוויית העבודה והשהות בו.

לסטודיו T+R ניסיון מוכח במיתוג והלבשת משרדים ומציאת פתרונות יצירתיים גם במשרדים בעל מסדרונות צרים בהם נוצרת תחושת מחנק ואי נוחות, בעיקר כשאין חלונות. בעזרת שימוש בגרפיקה מתאימה ובאמצעות אביזרים וחומרים ניתן ליצור תחושת תלת מימד ולהקל משמעותית.


בחללי משרד מיושנים, מנוכרים או בעלי מראה עייף מעצבי סטודיו T+R יביאו פתרונות יצירתים שתואמים את מסגרת התקציב, והזמן.  בתהליך הלבשת המשרד ומיתוגו יותאמו הגוונים לחלל באופן מקצועי והרמוני: יותאמו צבעים חדשים לקירות ולפרטי הרהוט, יותאמו גופי התאורה והצמחייה, וכל זזרת לפי הצרכים המיוחדים לחלל.

היות ולצבעים יש השפעה מכרעת על התנהגות בני האדם, מוקדשת לנושא זה חשיבות רבה בתהליך, ובהשפעה המכרעת על החלטות הקשורות להלבשת המשרד והתאמת הדקורציה לקירות: צבעים עזים מעוררים ולעתים יכולים להיות בוהקים מדי ויפריעו לאורך זמן להתרכז ולבצע את העבודה בנינוחות. גווני צהוב ידועים כמועילים לריכוז, אולם עלולים לקבע מהירות ויצירתיות לפיכך יש לבצע גם התאמה של הגוון הנכון לאופיו של הארגון ולסוג העובדים בו. בחללים שוממים נכון להכניס זריקת צבע, בחללים אחרים כמו בחדרי ישיבות נכון יהיה לעשות שימוש בפלטת צבעים רגועה וטבעית, ובגוונים בעלי אופי ניטרלי ושקט יחסית כתכלת, בז' או ירוק נעים.

לתמונות של הלבשת משרדים ע"י סטודיו T+R

 

המאמר באדיבות

  • T+R Studio
  • קליק לחיוג: 050-7797904
  • טלפון:
    050-7797904
  • כתובת:
    אלוף דוד 177, רמת חן
  • אתר:

תגובות