מגוון לוחות קריסטלים חדשים בח.ג.סחר

מגוון לוחות קריסטלים חדשים לחיפוי חזיתות בח.ג.סחר

איך משיגים חיפוי במראה זכוכית בלי להשתמש בזכוכית? איך מייצרים חזיתות עם ברק גבוה לארונות המטבח מבלי להשתמש בזכוכית? איך מנגרים בקלות רבה חיפוי קירות וחיפוי רהיטים מבריק בלי להתעסק בכלל בזכוכית? חברת ח.ג.סחר אשר מתמחה בייבוא מיטב המוצרים בתחום הפרזול והחומרים מהעולם גאה להציג את קולקציית החיפויים החדשה והמובילה.

תמונה O12-D013

עיצוב חזיתות וחיפויים לריהוט יכול להפוך לתחום מעניין וחדשני בעזרת שימוש בחיפויים יצירתיים בעלי אפקטים שונים. פתרון מעניין ומתקדם מסוג זה ניתן למצוא בקולקציית הלוחות החדשים של חברת REHAU  הגרמנית – לוחות ה-CHRYSTAL. לוחות אלו עשויים MDF עם ציפוי אקרילי בברק גבוה המתאימים לחזיתות, ריהוט וחיפוי קירות. הלוחות מאפשרים קבלת מראה של זכוכית וחוסכים את כל העבודה המייגעת בחלק גדול מהמקרים שבעיבוד הזכוכית, הרכבתה ואף התחזוקה שלה לאחר שהפרויקט מוכן.

תמונה o07-d053---385266

החברה השיקה לאחרונה מבחר לוחות חדשים ומיוחדים בעלי אפקטים שונים כגון אפקט מראה, אפקט מגנטי, עיצוב גלי חדש וצבע חדש:

לוחות קריסטל עם אפקט מגנטי (תמונה magnetic)

יישום חדש ללוחות הקריסטל המעוצבים מאפשר שימוש נוסף ויעיל ללוחות – אפקט המגנט! אפקט זה מאפשר לכל לוח ואיזור יישום רצוי להפוך גם ללוח מגנטי שימושי אשר מקנה מראה ייחודי ופונקציונלי לשטח הרצוי. הלוחות ניתנים לשימוש במגוון רחב של יישומים, מתאים לארונות חזית, נישות, מטבחים, לוחות ללא מסגרת למשרדים ועוד והכל ללא ניראות של המגנט אשר נסתר מהעין. הפונקציה המגנטית מתאפשרת בזכות שיבוץ שכבת פלדה דקה מתחת לשכבת הקריסטל כך שהלוח אינו מאבד מיתרונותיו. הלוח ניתן לעיבוד עם כלי נגרות שונים, קל לניקוי, בעל ציפוי דוחה אבק ולכלוך, עמיד בפני שריטות ומכיוון שהמשטחים מבריקים במיוחד ניתן לכתוב עליהם עם מרקרים ללוח ועם גירים (נמחק בקלות). הלוחות מגוון לוחות קריסטלים חדשים בח.ג.סחר

מגיעים במבחר צבעים לבחירה ובמידות 2800x1250 מ"מ בעובי 4.5 או 19.5 מ"מ.

לוחות קריסטל עם אפקט מראה (תמונה F20-D120)

יישום נוסף ללוחות מאפשר לכל לוח כזה להפוך למראה איכותית ושמישה אשר משתלבת באופן מוחלט בכל חלל ושטח רצוי. ניתן ליישם את הלוח עם אפקט המראה בכל איזור כגון ארונות חזית, דלתות, קירות וניתן לעצב את החומר לכל צורה מתאימה. הלוח ניתן לעיבוד עם כלי נגרות שונים, קל לניקוי, בעל ציפוי דוחה אבק ולכלוך, 50% קל יותר במשקלו מאשר מראה רגילה ועמיד פי 10 מבחינת עמידות ושבירה מאשר מראה רגילה.

לוחות קריסטל עיצוב WAVE  (תמונה O10-D004)

עוד עיצוב חדש של קולקציית הקריסטלים הינו העיצוב הגלי של החברה אשר מקנה מראה חדשני ומעניין ללוח. הטקסטורה הנוצרת מהלוח מקנה עיצוב יוקרתי ואדריכלי במבחר חללים ואפשרויות. הלוח בעיצוב הגלי החדש פותח עבור יישום אנכי בבית (יש לבדוק שימוש אופקי לפני יישום). לוח WAVE עשוי עץ פולימייר אשר מצופה ברדיד מבוסס  polyolefin. אפשרויות הגימור של החומר ניתנים להחלטה על פי האיזור בו משתמשים בלוח (חומר לא ארוג משולב לתוך החלק התחתון של הלוח על מנת להבטיח הידבקות מאובטחת). הלוחות מגיעים בשני צבעים (שחור ולבן) ולוח ללא לכה לאפשרות של מריחת לכה עצמאית.

ועכשיו צבע חדש ללוחות הקריסטל: שחור! (תמונה O07-D142 או O07-D145)

אל ליין הלוחות של החברה מצטרף צבע חדש ונועז: שחור! הצבע עמוק, עשיר, מבריק ומתאים לשימוש במבחר רחב של איזורים. הצבע השחור מאפשר מגוון אפשרויות חדשות של עיצוב וניתן להשתמש בו בחללים שונים בבית, כולל חללים רטובים. החומר קיים במראה זכוכית מבריקה ומט, לכל דגם זמין קנט תואם:

 

מידות הלוח:

2800X1300X19   מ"מ

עובי ציפוי ראשי/חזית: 2 מ"מ

עובי ציפוי גב / איזון: 2 מ"מ

 

ניתן להשיג גם בעובי 4 מ"מ – לוחות SLIM LINE  - דקים במיוחד (ניתנים לשימוש גם לחיפוי קירות ובעבודה בחללים רטובים) . את לוחות הקריסטל ניתן לעבד עם מרבית הכלים המאושרים לעיבוד עץ.  בעיבוד עם מכונה יש להשאיר את כיסוי הפוליאתילן המגן על פני השטח של הלוח. ניתן לעשות חיתוך ייחודי על גבי הלוח בזווית של 45º אשר מעניק ללוח מראה ייחודי הדומה לזכוכית (רמת ביצוע אשר לא ניתן להגיע אליה בחיתוך של לוחות אחרים).

* מומלץ מאוד לבצע בדיקת עיבוד על גבי דוגמאות.

כדי ליצור אפקט זכוכית עקבי על גבי כל פני השטח, ניתן להבריק את החלק האקרילי בקנט לרמת ברק גבוה כך שיתאים לחלק האקרילי שבלוח. כתוצאה מכך, מתקבלים פני שטח הומוגניים.

 

 

למידע נוסף: "ח.ג. סחר בינלאומי בע"מ", טל' 03-5136100, / http://www.h-g-trading.co.il/      חפשו אותנו גם בפייסבוק:

ח.ג.סחר פרזול וחומרי גלם לריהוט ולבניין  HGTrading

 

המאמר באדיבות

  • ח.ג.סחר
  • קליק לחיוג: 03-5136100
  • טלפון:
    03-5136100
  • כתובת:
    דרך בן צבי 84 תל אביב בניין פנורמה אולם 139
  • אתר:

תגובות