בדק בית מקצועי

בדק בית בישראל
בישראל בכל שנה נרכשים עשרות אלפי דירות ומכיוון שדירות אלה נרכשות לרוב עם רוב ההון של הרוכשים כדי כי הנכס יהיה תקין, אנו שומעים מידי יום על אלפי רוכשים שנפגעו עקב רכישה לא מוצלחת של מבנה אשר בו ליקויים, הבעיה העיקרית היא הקבלנים שאינם עובדים לפי תקנים והוראות בטיחות מחמירות ולכן נוצרים המון ליקויים אשר מצריכים תיקון או ביצוע חוזר של הקבלן. גם בפרויקט תמ"א 38 ופינוי בינוי יש לפקח על הקבלן כדי למנוע ליקויים עתידיים ולכן באפשרות הרוכשים לרכוש שירות של פיקוח בניה וכך לישון בשקט. הפתרון האידיאלי למציאת ליקויים בנכס הוא לבצע בדק בית. עם חברה מוסמכת שמציעה את כל הכלים המתקדמים והדוחות שלה קבילים לבית המשפט במקרים של מחלוקות. 
ממה יש להיזהר
רוכשים אשר קונים דירה חדשה מקבלן צריכים לוודא שאין בנכס ליקויים, יש לבדוק שהקבלן רשום בפנקס הקבלנים ואכן היה מוסמך לבצע את הפרויקט, לא פעם אנו שומעים על קבלנים שאינם מוסמכים אשר ביצעו פרויקטים כושלים שהדיירים נצטרכו לבצע שיפוץ חוזר ולהוציא עוד אלפי שקלים מכיסם. על מנת לדעת מהם חובותיו של הקבלן יש לקרוא את חוק מכר הדירותבדק בית מקצועי.
רכישת דירה יד שניה
גם דירות יד שניה יש לבדוק, דיירים שקיבלו נכס שאינו ראוי נאלצו למכור אותו במהרה ולכן יש להיזהר מדירות כמו אלו, כל דירה ישנה הסיכויים למצוא בה ליקויים היא גדולה ולכן לאחר בדק בית ניתן להוריד את מחיר הנכס כדי להעריך את השיפוצים הנדרשים. בישראל מרבית הדירות הישנים לא נבנו לפי התקנים החדשים ולכן נושאים עליהם ליקויים שתיקונם לפעמים מגיע לעשרות אלפי שקלים ולא הייתם רוצים לרכוש נכס כזה. 


המאמר באדיבות

 • סאגה בדק בית
 • קליק לחיוג: 054-3660283
 • טלפון:
  054-3660283הצג
 • כתובת:
  גלוסקין 36 רחובות
 • אתר:
  הצג

תגובות