קבלן שיפוצים או ניהול עצמי?

כל דירה ובית בסופו של דבר צריכים שיפוץ לפעמים זה רק קוסמטי ולפעמים יש צורך בביצוע עבודות מעמיקות יותר כמו אינסטלציה וחשמל.


כל אחד שואל את עצמו האם הוא יכול לנהל את הפרוייקט בעצמו או שהוא יצטרך להביא קבלן שיפוצים שעושה הכל בעצמו או מעסיק קבלני משנה.

בשביל לקבל את התמורה הטובה ביותר למחיר שלכם תצטרכו אתם לנהל את השיפוץ מבחינת מי בעלי המקצוע והתזמונים ביניהם,כשיש שיפוץ שהוא רק קוסמטי ריצוף,טייח וצבע תוכלו תמיד לנהל זאת בעצמכם ולתאם את בעלי המקצוע ובכך לחסוך בכספים ובזמנים ולקבל תמורה גבוהה יותר מכיוון שכל בעל מקצוע הוא מקצועי בתחום שלו ולכן הוא יעשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר כמו שהוא יודע ומכיר.

אם יש שיפוצים מורכבים יותר ואתם אינכם בקיאים יותר מדי בעבודות השיפוצים ובניהול פרוייקט בסדר גודל שכזה,יש צורך בקבלן שיפוצים איכותי ואמין.

בין אם רוב העבודה הוא יבצע בעצמו,שלפעמים זה טוב יותר למחיר אך בא בחשבון על פני האיכות,כי בסופו של דבר לא כל הדברים הם המקצוע שהוא מבצע ביום יום לדוגמא צבעי שמשפץ אינו מקצועי ביותר בתחום החשמל או אינסטלציה.

אם יש לכם ידע על קבלן שיפוצים שיש לו עסק עצמאי במקצוע מסוים בתחום השיפוצים ועבודות הבנייה, כדאי לכם לעבוד עם קבלן השיפוציקבלן שיפוצים במרכזם הזה.

כי שיפוצניק אשר מבצע כמעט את כל העבודות בידיו לפעמים "מחפף" ולפעמים פשוט לא יודע ואינו קורא לבעל המקצוע המתאים.

 

קבלן שיפוצים אשר יש לו הסמכות וידע במקצוע בנייה מסויים והוא ביום יום מבצע עבודות כאלו לדוגמא קבלן אינסטלציה,אינסטלטור או חשמלאי מוסמך,הנדסאי חשמל שמנהל את השיפוץ ומבצע דברים במקצוע שלו ועוד דברים נוספים על מנת לקדם את הליך השיפוץ אך לא בא בחשבון על מקצועות אחרים בשביל לחסוך כמו ריצוף,איטום,בנייה וכו' זה אומר שזה מעולה.
קבלן שיפוצים שמתעסק במקצוע מסויים ביום יום ומבצע עבודות בתחום שלו אשר יבצע את השיפוץ אצלכם ידאג לעשות זאת על הצד הטוב ביותר באמצעות קבלני משנה בריצוף,טייח,גבס,בנייה וחשמל.

 

לדוגמא קבלן אינסטלציה,אינסטלטור העוסק בתחום האינסטלציה מים וביוב זהו דבר לא שולי בשיפוץ אשר עלול להוות נזק ואפילו להרוס את כל השיפוץ שבוצע, ידע לספק את העבודה שלו ברמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן אם הוא בעל מקצוע מעולה ידאג לכך שגם מה שרואים יבוצע בצורה הטובה ביותר ויספק לכם רמת גימור גבוהה ביותר בשילוב עם תשתיות שהם תחת הריצוף ובקירות שלא יהוו תקלות ויהרסו את כל העניין הקוסמטי.

 

לסיכום  צריך קבלן שיפוצים אשר מומחה לתחום עיסוקו ויודע לנהל פרוייקטים ולבצע פיקוח על בעלי המקצוע,קבלני המשנה שלו בצורה הטובה ביותר.


אם אתם מחליטים בכל זאת ללכת על שיפוץ כללי גדול בעצמכם כדי לכם לבחור בעלי מקצוע איכותיים,אמינים ולדאוג לכך שהשיפוץ יבוצע בתיאום מלא בין כל בעלי המקצוע,תמיד שאלו את בעלי המקצוע לגבי הערות על מנת לקבל שיפוץ אשר יבוצע ברמה הגבוהה ביותר,כל קבלני המשנה צריכים להיות בעלי ראש גדול כאשר מדובר בשיפוץ שמנוהל ע"י בעל הבית עצמו מכיוון שלפעמים יש שלבים שהעבודה נופלת בין הכיסאות וכדאי שמישהוא ישים על כך את הדגש על מנת לא לפספס דברים וליצור תקלות.

אשר אינסטלציה ושיפוצים מוכר לך שקט!

המאמר באדיבות

תגובות