טיפים לעיצוב דירה מקבלן

אז מגיע לכם מזל טוב על כניסתכם לדירה חדשה מהניילונים, כמו שאומרים, או מקבלן יותר נכון. אז סביר להניח שאתם לפני או אחרי כל הכאב ראש של אגרות ותשלומים כאלה ואחרים על הדירה, לבסוף החלטתם על דירה מקבלן לאחר התלבטויות חוזרות ונשנות האם לקחת דירה יד שנייה או משופצת ולבסוף החלטתם לשים את מבטחכם בדירה חדשה מקבלן, אז קחו לכם כמה דקות הפסקה מכל עסקי הנדל"ן האלה וקראו קצת על טיפים לעיצוב הדירה החדשה.

לפני הכל תחילה יש לעבור על תכניות העבודה. רצוי בשלב זה לעזר בשירותי מעצבת פנים על מנת להבין את השרטוטים השונים.עיצוב פנים הוא נדבך מאוד חשוב בדירה על אחת כמה וכמה בדירה חדשה. בית ללא עיצוב פנים זה כמו פנים בלי איפור, זה יכול להיות יפה אך זה לא ימשוך את העין ולא ישאיר חותם ראוי על מי שיבוא לפתח ביתכם. חשוב מאוד שעיצוב הפנים יהיה גם פרקטי, גם יפה ובנוסף מעל הכל גם נוח, כדי שאנשים יבינו שיש לכם קו עיצובי אחיד ובלתי מתפשר איתו אתם הולכים עד הסוף. חשוב לזכור שעיצוב פנים מעלה את שווי הדירה, דירה מעוצבת שווה יותר מדירה לא מעוצבת. ראשית יש לחשוב על חלוקת החלל האם היא תואמת את צורכיכם, האם יש לכם צורך בשירותי אורחים או האם במטבח הכל יושב כמו שאתם רוצים, האמת דברים כאלה חשוב להחליט עוד בשלבים שלפני הבנייה הסופית, מכיוון שכל שינוי מהשרטוט המקורי עלול לגרור עלויות נוספות מהתקציב המקורי. זה בדיוק השלב להחליט על נקודות חשמל ואינסטלצייה, למשל במטבח אם תחליטו שאתם מעוניינים בעוד ברז לבר מים, זה הזמן להחליט על דברים כאלו, או למשל אם אתם מעוניינים בחימום תת רצפתי, הנעשה על ידי הזרמת מים חמים בצינרות הנמצאים מתחת לרצפות או שתהיו מעוניינים בעוד נקודת גז כדי לחבר תנור חימום הפועל על גז.

מעצב טוב - לא משנה אם בחרתם דירה בנהריה, אשדוד, באר-שבע כאשר מדובר במעצב פנים ראשית לפני הכל אם הוא מעצב טוב הוא צריך לדעת להקשיב לצרכי הלקוח ולהבין את הרצונות שלו אחרת זה לא ילך, בד בבד כדאי גם ללקוח, כלומר לכם לפתוח את הראש ולתת למעצב הפנים קצת אורך נשימה ויד חופשית מכיוון שהוא איש מקצוע שכבר ראה עשרות אם לא מאות של בתים ויודע כיצד להתאים מראה לאישיות. הלחם והחמאה של עיצוב פנים זה לדעת לנצל את המרחב הפונקציונלי בכמה שפחות פריטים ומאמץ, מעט זה יותר, לכן שימו את מבטחכם במעצב הפנים הוא ידע לתת לכם את השירות הכי טוב ואת חומרי הגלם במחירים הכי זולים שניתן להשיג בשוק, זכרו מעצב טוב זה מעצב עם רזומה, אם כבר ראיתם בעבר עבודות שלו אז אל דאגה, כמובן שתמיד כדאי להיות עם היד על הדופק ולוודא שהמעצב לא מתפזר יותר מידי.

המאמר באדיבות

  • seo rush
  • קליק לחיוג: 0543246899
  • טלפון:
    0543246899הצג
  • כתובת:
    שערי קווה

תגובות