עיצוב בית פרטי בשפלה

עבדתי על פרויקטים רבים שכללו עיצוב דירות וגם בתים פרטיים אך אחד הפרויקטים האהובים עלי הוא הפרויקט בבאר טוביה. כבר משלב התוכניות הראשניות ניתן היה להבחין בחלל הגדול שעתיד להיבנות . יחד עם הפתיחות של בני הזוג התכנון והעיצוב הלא קונבנציונלי כולל חומרים וצבעים  ניתן היה ליישום . 

תכנון ראשוני של החללים

כבר בשלב התכנון הראשוני הושם דגש על תכנון נכון של החללים כך שיתאימו לציפיות המשפחה. כפי שניתן לראות בתמונות , הבית מכיל חללים מרווחים המשופעים בחלונות הפונים לחצר ולבריכה המאפשר לאור הטבעי האיר את הבית . עם זאת , כדי לשמור על פרטיות ואינטימיות המשפחה , הוספנו ווילונות מעוצבים המקנים תחושת בית . 

עיצוב המטבח

המטבח הותאם למשפחה מבשלת ומארחת שביקשה  אחסון ונוחות עבודה. החלל הגדול של המטבח אפשר הצבת משטח עבודה רחב כולל מקרר מעוצב בתוך נישה מיוחדת וגם שולחן ריבועי מעץ שאפשר ישיבה משותפת של בני הבית ביום יום . החלל בגדול אפשר לנו להוסיף גם פינת אוכל מרווחת. עיצוב בית פרטי בשפלה

rong>עיצבנו פינת אוכל הכוללת שולחן מלבני לאירוח משפחה וחברים .  התאורה הטבעית הודות למפתחים הגדולים  סייעה לנו בתכנון התאורה הכוללת בבית ומעברה לתאורה הטבעית נלקחו בלשבון גם תאורת הצפה פונקציונלית וכן תאורת אווירה . 

סוויטת ההורים

סוויטת ההורים משדרת פתיחות עם ריהוט מרחף וגופי תאורה תלויים. קיר גב המיטה עוצב ונבנה בצורה לא שגרתית ושבר מוסכמות בחדר השינה. קיר גב המיטה נבנה בצורה כזו שהוא לא חוסם את חלל חדר השינה מכל כיוון וכך צורתו וחיפוי התלת מימד עליו יצרו עניין וסקרנות . על רצפת הסוויטה הונח פרקט עץ לחימום האווירה .  


תשומת לב לפרטים הקטנים בבית

בכל שלב בתהליך העיצוב  נבחנו ונבחרו חומרים איכותיים . לארונות המטבח, לדלתות הפנים וכן לדלתות הארונות בחדרים נוסף חיפוי זכוכית עדינה ולא מבריקה.  שילוב העץ והטקסטיל בחללים שמרו על התחושה הנעימה והחמימה בחלל הבית.

אני שמחה שנבחרתי לעצב את הבית הפרטי בבאר טוביה . זהו סיפוק גדול לראות את בני המשפחה חיים ומאושרים בבתם .

מזמינה אתכם להתרשם מפרויקטים נוספים שלי בתחום עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירת יוקרה ועיצוב חללים.

המאמר באדיבות

תגובות