האם שאלתם את עצמכם מיהי סקטצ'אפ?

האם שאלתם את עצמכם מיהי סקטצ'אפ? או למה סקטצ'אפ מיועדת?

אז אנחנו כבר יודעים שסקטצ'אפ היא תוכנת מידול בסביבה תלת-מימדית. אנחנו יודעים בנוסף שהמידול הוא נורא קל, נוח, אינטואיטיבי, כל מה שתגידו כשר. אבל, תכלס, למי ומה היא מיועדת וכיצד יכולה לתרום לעסק שלך?

במאמר זה אציג כמה ערוצים לעבודה עם סקטצ'אפ. ייתכן מאוד ותמצאו את עצמכם באחד מהם.


ארכיטקטורה ועיצוב: סקטצ'אפ תוכננה עם אדריכלים ל-אדריכלים. באמצעות התוכנה ניתן לתכנן ולעצב את הסביבה הפיזית אותה אנו מדמיינים. בין אם אתם אדריכלים, בוני ערים, אדריכלי נוף, נגרים או סטודנטים - עם סקטצ'אפ אפשר למהאם שאלתם את עצמכם מיהי סקטצ'אפ?דל הכל!

 

הנדסה ומדעים מדויקים: באמצעות סקטצ'אפ PRO ניתן למדל בצורה מדויקת את התכנים ההנדסיים אשר עליהם אתם אמונים. בין אם אתה מהנדס תשתיות שמעונין להראות סכמה של חתך רחוב על כל התשתיות שלו ובין אם אתה קונסטרוקטור שמעוניין להמחיש את הסכמה ההנדסית של המבנה.
ניתן לשרטט ולהציג פרטים, להציג שלביות פרויקט, ביאור תלת-מימדי בהגשת תב"עות, תכנון לוגיסטי של האתר, הערכה ואומדן ויצירת מצגות מרשימות.

 

בידור: כן, סקטצ'אפ היא תוכנה שניתן ליצור סביבה תלת-מימדית ולהשתמש בה לצרכי בידור, משחקי מחשב, אנימציה וקולנוע.

 

השכלה: המציאות שלנו תלת-מימדית, זו אקסיומה. סקטצ'אפ מעניקה לכולנו הזדמנות, להתבטא ברמה אחרת, ברמת מורכבות גבוהה. אנו מאמינים כי סקטצ'אפ מיועדת לקהל יעד רחב ו.. צעיר! מגמת אמנות ועיצוב יראו אחרת עם סקטצ'אפ!

המאמר באדיבות

 • ISRAEL3D משה שמש
 • קליק לחיוג: 1599-500-180
 • טלפון:
  1599-500-180הצג
 • כתובת:
  תל אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות