על מקלחונים ויותר...

חדר המקלחת הפך ממזמן למקום מרכזי, לא פחות חשוב משאר החדרים בבית. וכמו ששודרגו הכיור, הארון מתחתיו ואפילו מתלה המגבת, גם המקלחונים לא נשארים חייבים...

 

כיום בזמן שאנו מעצבים את הבית כולו, חדר האמבטיה זוכה גם הוא לעיצוב מחדש בעזרת מקלחונים דקורטיביים ומסוגננים בשלל עיצובים. עיצוב של מקלחון יכול להיות חלק מעיצוב כולל של חדר המקלחת, או כדי לתת תחושה של אינטימיות.

 

מקלחון מעוצב יכול להיות מקלחון סטנדרטי בשילוב זכוכית מודפסת, המעניקה למקלחון מראה עיצובי משודרג העשוי בקו עיצובי נקי בהתאמה לעיצוב של חדר האמבטיה כולו.על מקלחונים ויותר...STRONG>

 

ישנן מספר אפשרויות הדפסה על זכוכית המקלחון. הדפסת התזות חול על הצד החיצוני, כך שאין בעיה בניקוי האבנית מהצד הפנימי. הדפסה על הצד החיצוני של המקלחון וציפוי הזכוכית בשכבת פוליאסטר נגד שחיקה והגנה על ההדפסה.

 

מקלחונים מעוצבים הם שילוב בין הפונקציונאלי, התאמה לחלל וניצולו בצורה מקסימלית, והיופי בחדרי האמבטיה, ועונים על הביקוש העצום של פתרונות יצירתיים, איכותיים ויפים בחדרי המקלחת.

 

אפשרויות ההדפסה המתקדמות מאפשרות להדפיס על זכוכית המקלחון מגוון רחב מאוד של עיצובים דקורטיביים, עיטורים מעניינים, מרקמים שונים- אטום או מחוספס, צבעים מגוונים, יצירת שילובים של מתכת וזכוכית והכל בהתאמה אישית ללקוחות.

המאמר באדיבות

 • אלקסלסי משטחים מעוצבים
 • קליק לחיוג: 050-7821084
 • טלפון:
  050-7821084הצג
 • כתובת:
  מושב בצרון 51 (ליד המזכירות) 60946 ת.ד. 283
 • אתר:
  הצג

תגובות