הדפסה על עץ למראה דקורטיבי ייחודי

סטודיו "אלקסלסי משטחים מעוצבים" פיתח טכניקת הדפסה מיוחדת המאפשרות להגיע להדפסת יישומים חדשים על עץ הנותנים מראה עיצובי חדש וייחודי. ניתן להגיע לרמות שונות של טקסטורות והבלטה בהדפסה אשר יוצרים מראה וינטג', טבעי, טבליטים ועוד.

הסטודיו מבצע הדפסות דקורטביות על משטחי עץ בגדלים וסוגים שונים. ההדפסה נעשית ישירות על העץ ובסוף ההדפסה נעשה ציפוי הגנה על ידי התזה של חומר מיוחד המגן על ההדפסה והעץ מפני שחיקה ומעלה את עמידותו בתנאי פנים.

 

ההדפסה נעשית על עץ מסוג MDF ופורניר רגיל או גמיש:

 

MDF

לוח ה M.D.F הוא חומר שבשגרה ולו מספר יתרונות- חוזק, גימור יפה ומחיר זול בהשוואה לעץ הטבעי, תכונות אלו הן הסיבה לכך שה MDF מתאים לבנייה של אלמנטים רבים, גם בבית.

ה M.D.F מגיע כלוחות בהדפסה על עץ

מגוון עוביים: מ-2 מ"מ ועד 32 מ"מ, משמש על פי רוב לייצור רהיטי פנים כארונות, מטבחים, דלפקים, דלתות ולריצוף בתי מגורים.

ה MDF מאופיין בשטח פנים חלק ודחוס היטב אשר מהווה בסיס מצוין להדפסה או הדבקת ציפויים. אפשרויות ההדפסה הן רבות ומגוונות, מאלמנטים דקורטיביים עד לתמונה בעלת חדות גבוהה.

 

פורניר

פורניר הוא ציפוי העשוי משכבת עץ דקה מאד של עץ משובח (פחות מ-1 מ"מ), המודבקת על לוחות מעץ נחות או על לוחות עץ מעובד. השימוש בפורניר מאפשר מראה של עץ יקר ואיכותי, וגורם לחיסכון בכמות העץ. את הפורניר ניתן ללטש ולהדפיס עליו מגוון רחב מאוד של עיצובים דקורטיביים, עיטורים מעניינים, מרקמים שונים, צבעים מגוונים והכל בהתאמה אישית ללקוחות.

המאמר באדיבות

 • אלקסלסי משטחים מעוצבים
 • קליק לחיוג: 050-7821084
 • טלפון:
  050-7821084הצג
 • כתובת:
  מושב בצרון 51 (ליד המזכירות) 60946 ת.ד. 283
 • אתר:
  הצג

תגובות