הדפסה דקורטיבית על אלומיניום ופח מגלוון

המאמר בא להציג את המאפיינים של האלומיניום והפח המגולוון. חומרים אלו הפכו להיות חלק אינטגרלי בבניה בימנו וכעת ניתן להשתמש בהם גם כמשטחים מעוצבים. הדפסה על אלומיניום הנה איכותית וישנו מגוון  רחב של אפשרויות הדפסה.


אלומיניום הוא היסוד המתכתי השכיח ביותר בטבע. הוא מאופיין בחסינותו להתחמצנות, בעמידות גבוהה כמעט בכל תנאי מזג האוויר,ובמשקלו הקל. הוא ניתן לחישול, מתגבש ומעוצב בקלות ובעל עמידות גבוהה נגד קורוזיה בזכות שכבת האלומיניום החמצני המצפה אותו.

לאלומיניום שימושים רבים ולא אחת אפשר לראות כיצד הוא מחליף שימוש בחומרים מאוד מסורתיים וזאת בשל היתרונות המיוחדים שיש למתכת.

אלומיניום הינה מתכת שניתן לייצר ממנה מגוון רחב מאד של טקסטורות ואפליקציות – לחיפויים, לקירוי ולאלמנטים עיצובים יצירתיים. כיום ניתן להוסיף אלמנטים דקורטיביים כמעט לכל עבודה הנעשית עם האלומיניום.

&nbהדפסה דקורטיבית על אלומיניום ופח מגלווןsp;

פח מגולוון הינו משטח פח דק העשוי מפלדה או ברזל המצופים בשכבה דקה של אבץ חמצני היוצר הגנה מפני קורוזיה של החומרים.

בשנים האחרונות, הפח המגלוון משמש כחומר בעל איכויות אסתטיות המאפשר לתת פתרונות ליישומים דקורטיביים רבים.

 

אלומיניום ופח מגלוון הן מתכות שאינן דורשות תחזוקה חוזרת, הן עמידות לשנים ארוכות ולכן הבחירה בהן קלה. עם מגוון של יישומים פרקטיים ויתרונות על פני חומרי גלם אחרים, ניתן למצוא באלומיניום ובפח המגלוון עניין רב שמשפצים או מעצבים את הבית.

 

פנל אלומיניום

מורכב משתי שכבות של אלומיניום שבינהן פולימר. הרכב זה מאפשר ישום לחיפוי קירות, דלתות, דלפקים וכו'. ניתן לקבל בעובי 3/4 מ"מ. 1220 m"m X 2440 m"m


פרויקט תל-אופן

הדפסה על אלומיניום יכולה להיות גם עמידה בתנאי חוץ. באמצעות הוספת שכבת הגנה על הצבע ההדפסה מחזיקה לאורך זמן. 

 

תקרות מגשים

תקרות אלומיניום דקורטיביות, עליהן ניתן להדפיס תמונות וטקסטורות שונות כגון: עץ, שעם,...   

תקרת מגשים הינה תקרה המורכבת מיחידות בצורת אריח מלבני, עשויות מפח או אלומיניום ומופיעות במידות רוחב של 200/300/400 מ"מ, באורכים של עד 4.00 מ'.

אלמנט נוסף הינו תקרה בעלת מבנה מקושת, מורכב מלוחות מעוצבים עשויים מפח פלדה מנוקב או אטום ומשלבים בתוכם גופי תאורה או מערכות פיזור אוויר, היוצרים מראה מרשים ולא שיגרתי.

המאמר באדיבות

 • אלקסלסי משטחים מעוצבים
 • קליק לחיוג: 050-7821084
 • טלפון:
  050-7821084הצג
 • כתובת:
  מושב בצרון 51 (ליד המזכירות) 60946 ת.ד. 283
 • אתר:
  הצג

תגובות