יתרונות הפרגולות בעונת המעבר

עונת המעבר היא עונה מושלמת לרוב יש מזג אוויר נעים ונוח אך לא אחת גם גשם ורוח. פרגולות באופן כללי מטרתן לתת מענה בקיץ מפני השמש, זו המטרה הראשונית ביותר, אך יחד עם זאת גם בחורף נעים לשבת בחוף ולהביט בגשם שנוטף ולשתות שוקו חם. עונת המעבר מתאפיינת בכך שגם אם היום התחיל עם שמש הוא עלול להסתיים עם גשם, לכן פרגולות עם קירוי מלא יתנו מענה מושלם לכול סוג של מזג אוויר.

פרגולות מאלומיניום מושלמות ונוחות לשימוש

פרגולות בכלל ומאלומיניום בפרט נותנות מענה מושלם. היתרון של פרגולות מאלומיניום הוא שיש אפשרות לשנות את הקירוי מרמת איטום מלא ועד לחלקי, היתרון הזה נותן מענה בכל מזב של מזג אוויר, לדוגמה בחורף מניעת מעבר של גשמים ואילו בקיץ מיזוג הטמפיתרונות הפרגולות בעונת המעבררטורות על ידי פתיחה של הקירוי. פתיחה וסגירת הקירוי נעשים בכמה דרכים כאשר הנפוצה היא הסטת השלבים ממש כמו תריס בבית. את הסטת השלבים ניתן לבצע ב 2 אופנים עיקריים כאשר הנפוץ ביותר הוא הידני. על ידי סיבוב מוט ציר השלבים משנים את מצבם. אולם בשנים האחרונות הפכו יותר ויותר נפוצות פרגולות מאלומיניום חשמליות, את שינוי מצב השלבים מבצעים על ידי הפעלת מנוע חשמלי. היתרונות הם ברורים ונוחות השימוש השתפרה עשרות מונים.

איזה סוג של פרגולות מאלומיניום מומלץ להתקין?

ראשית חשוב להבהיר כי פרגולות מאלומיניום להבדיל מעץ הן האיכותיות ביותר ובעלות יכולת שימור גבוהה מאוד, להבדיל מעץ שיש צורך בכל עונה לטפל ולטפח, האלומיניום הינו עמיד מאוד בכל התחומים, אינו נפגע משינויי מזג אוויר או שמש יוקדת, מזיקים אינם מכרסמים את האלומיניום, על כן היעילות ביחס לעלות היא אינה ניתנת כלל להשוואה. כאשר אתם עומדים בפני בחירת פרגולות מאלומיניום ושוקלים להתקין פרגולה חשמלית עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים, הראשון כמובן מי החברה אותה אתם בוחרים לביצוע הפרויקט, ניסיון וותק צריכים להילקח בחשבון, הדבר הבא סוג הפרגולה ומרכיביה, תחקרו על מנגנון ההפעלה, על סוג הרכיבים על מנת לקבל מידע לגבי איכויות שונות שיש בשוק. דבר  נוסף הוא לבדוק מה קורה אחרי ההתקנה, כמה אחריות אתם מקבלים על פרגולות מאלומיניום חשמליות, מה בדיוק כוללת האחריות וכמה זמן היא נמשכת. אל תחששו לשאול ככל האפשר, אתם בעת הצורך תרצו לדעת שאתם מכוסים מכל הכיוונים, תרתי משמע.

המאמר באדיבות

תגובות