מראה , מראה שעל הקיר, האם אני הדירה הכי שווה בעיר?

מזל טוב... רכשתם דירה להשקעה. המפתחות בידיים המודעה מפורסמת ובעוד שעה מגיע שוכר פוטנציאלי..הגעתם לדירה כדי לקבל את פני הבאים, אך משהוא לא מרגיש נכון ומזמין, למה???

בבואנו להשכיר דירה ( 3 חדרים כ-70 מ"ר) חשוב להקפיד על מספר אלמנטים על מנת להעניק לדירה תחושה של "בית". מכיוון ומדובר בדירה להשקעה  השדרוג צריך להיות מינימלי בסכום אך בעל השפעה גדולה בהרגשה.אם כך, מהם בעצם החלקים "הבעייתים" ואיך משנים זאת?

כשנכנסים לדירה, מה רואים? בעבר הדירות היו מחולקות בצורה קצת שונה מהיום, לדוגמא היה

 "הול" בכניסה ולאחריו חדר שתפקד כסלון שממנו יוצאים לחדר שינה ....היום חשוב לנו לשמור על פתיחות וחללים שזורמים אחד עם השני, לכן אם יש אפשרות להוריד קירות  (דורש כמובן בדיקה מראה , מראה שעל הקיר, האם אני הדירה הכי שווה בעיר?של קונסטרוקטור )על מנת ליצור מטבח פתוח לסלון מה טוב... הדבר הנ"ל מקבל תוקף משנה בדירות שקרני השמש ממעטות להגיע אליהן....

כמו כן, כדאי להגדיר אזורים (פינת עבודה, אזור כביסה,דלפק לקפה של הבוקר)מכיוון ובדירה ריקה לעיתים קשה להבין את המרחב.

נ י ק י ו ן  דירה שנכנסים אליה ורואים חפצים זרוקים על הרצפה, לכלוך וכו... גורמת לכל בר דעת להסתובב ולצאת ממנה...(בדיוק ההיפך מהמטרה).

צבע- סיוד  הדירה ,ההמלצה היא ללכת על צבעים בהירים, להשקיע זמן בבחירת צבעים ולא לפנות לשעמומון המוכר לנו כלבן ( לשיפוצניק בד"כ יש מניפת צבעים ).

מטבח-חשוב שיהיה נעים להיכנס אליו ולעבוד בו. בהנחה ויש דלתות מעץ, ניתן להעביר אותן ניקוי יסודי וכמעט באותה עלות ניתן גם לצבוע מחדש(עדיף..)במידה ויש דלתות פורמייקה ישנות אפשר לבקש הצעת מחיר עבור החלפת דלתות ולשדרג עם צבע מעניין.

שירותים ומקלחת-אחד האזורים הקשים אם לא הבעייתי ביותר....כאן לא חוסכים, מחליפים הכל ! אין זה אומר שיש לקנות את היקר ביותר , אבל כן להחליף ...(במידה כמובן והפריטים הם מקוריים משנות השבעים.....:)

לפעמים השקעה לא גדולה עושה את ההבדל !!!

המאמר באדיבות

תגובות