דגשים לתכנון בנייה

תכנון של בניית בית  או שיפוץ של בית מחייב זמן וחשיבה קודמת.  עליכם לבחון את הדברים הקשורים לתהליך הבנייה, לפנות הרבה זמן מזמנכם הפנוי והלא פנוי , ולאחר שהגעתם לקונספט הסופי ועברתם את כל התהליכים המנהליים והטכניים , והגיע זמן הבנייה עצמו , עליכם לזכור שיש גם את החיים האחרים – הפרטיים שלכם, שיש להמנע שיפגעו כמה שפחות.

זו הסיבה הטובה ביותר להעזר בשירותי, כמעצבת פנים. 

פעמים רבות לקוחות מתקשרים אלי אחרי שנכנסו לביתם החדש ואומרים לי :

 "חסרות לנו שעות איכות איתך",  וזה הזמן להיפגש סתם כך על כוס קפה בביתם וליהנות מהתוצר הסופי שעם המבט האחר שאליו הם נכנסו בעזרתי הגיעו לתוצר המושלם עבורם.

על כל אחד מהמֶבצעים חלה האחריות לבצע את עבודתם באיכות גבוהה, בהתאם לסטנדרטים והתקנים בישראל.                                                           &nשימת הדגש בתכנון בניה או שיפוץbsp;                                                              

חוסר הידע והניסיון, חוסר בקיאות בתקנים, מיומנות פחותה בנושאי הבנייה הם שיובילו  לתוצאה הפוכה מהנדרש ויביאו  לליקויי בנייה. הבנה בתהליך, במאפייני ובאיכות הבנייה הנם חיוניים לצורך הצלחת בניית הפרויקט והשלמתו.  הבנה מלאה בנושא ליקויי בנייה, כיצד הם נובעים וכיצד למנוע אותם הנה חובה להצלחת הפרויקט.


שלב התכנון והביצוע

שלב התכנון –  תהליך התכנון והעיצוב מחייב בחירה של אנשי המקצוע שילוו את התהליך ואיתם תרצו לעבוד:  משרד אדריכלים, המהנדס, מהנדס אינסטלציה, יועץ קרקע, מודד, יועצי תאורה חשמל ומיזוג, מעצבי מתכנני הפנים וחצר. התכנון נעשה בידי האדריכל . במידה והחלטתם לשלב מתכנן ומעצב פנים. הרווח כולו שלכם. תפקידו לעזור לכם להבין את התהליך, לחשוב ,עיצובית" ולהגיע לתוצר המושלם עבורכם. כך תוכלו לקבל תמונה מקיפה יותר של התהליך ולהגיע למראה הבית הסופי מוצלח יותר. 

שלב הביצוע – תהליך הביצוע בו מעורבים מספר אנשי מקצוע לכל אורכו ועד לסיומו.
הקבלן הראשי מזמן את קבלני המשנה בתחומים השונים : מודד , הפועלים בשטח, קבלן עפר, קבלן שלד, איש איטום, חשמלאי, אינסטלאטור, מיזוג אוויר, טייח , גגן ואיש רעפים,  איש אלומיניום, נגרות , מעליות, צבע, דלתות פנים וחוץ , פרקטים/ דקים,  אזעקה , פיתוח חוץ (גנן), קולטים ודודי שמש, התקנת גז, אנשי ניקיון.

המאמר באדיבות

 • מבט אחר - עיצוב פנים
 • קליק לחיוג: 050-2056633
 • טלפון:
  050-2056633הצג
 • כתובת:
  קבוץ גבעת חיים מאוחד
 • אתר:
  הצג

תגובות