איטום גגות כדי ליהנות מהחורף

אין כמו להתכרבל בשמיכה החמה בלילות החורף ולהקשיב לרוח המנשבת ולטפיפות של טיפות הגשם על החלון. כל זה נעים ונחמד כאשר בבית חם נעים ויבש, אך כאשר אתם מתחילים לחוש בטיפות של גשם המעזים לחדור גם לטריטוריה שלכם ו'משפריצים' עליכם דרישת שלום קרה מבחוץ, העסק הופך להיות מעצבן למדי. אז מה עושים כדי שזה לא יקרה?


הכינו את הבית לקראת החורף

בדיוק כמו שאתם מקפידים להכין את הרכב לקראת החורף ואף משלמים על כך במיטב כספכם, כך עליכם להשקיע גם בהכנת הבית לחורף וזאת באמצעות איטום גגות. האיטום אינו סיפור יקר וכאשר בוחרים לבצע אותו לפני בוא החורף המחירים לא יהיו גבוהים כל כך לעומת החורף שאז הביקוש עולה והמחיר מזנק כמובן בהתאם. האיטום אמור להתבצע על ידי בעל מקצוע בתחום שיודעים לבצע את האיטום במקצועיות הנדרשת ויש להם תעודת אוטם.

בקשו לקבל אחריות על העבודה ל-10 שנים לפחות. בעבודה מן הסוג הזה הדרישה הזו הינה סבירה לגמרי ואין סיבה שתחששו לדרוש את המגיע לכם ביושר.

כאשר  האיטום נעשה כראוי זה מסייע בשמירה על הבידוד של הבית וכתוצאה מכך נחסכת אנרגיה רבה הכרוכה בחימום של הבית בחורף ובקירור של הבית בקיץ.


בדיקת מצב האיטום

חשוב לבדוק מידי פעם את המצב של הגג ובכלל את האיטום של הבית ולראות האם האטימה עדיין טובה ואם יש צורך בחידושה. בבדיקה מתחילים בדרך כלל מהגג, שם בודקים אם לא נוצרו סדקים, ברגע שמתגלים סדקים באיטום חובה לאטום אותם באופן מידי כדי שהם לא יתפשטו או יגרמו לפיצוצים משמעותיים יותר שיגררו תיקונים מורכבים ויקרים.

בשלב הבא נבדקים הרולקות, הרולקות הינן יציקות שצורתן כחצי ירח והיא נמצאת בקצה הקיר שמקיף את הגג. החיבור הזה מורכב משני יציקות ולכן אפשרויות האיטום במקום הזה הינן מורכבות ביותר, כאשר ישנן בעיות באיטום כדאי להתחיל את הבדיקה דווקא שם.


במה כדאי לאטום?

שוק האיטום מציע כמה וכמה אפשרויות שונות של איטום גגות כאשר לכל שיטה ישנן מעלות רבות לצד חסרונות לא מבוטלים, ולכן יש לאיטום גגות כדי ליהנות מהחורףבדוק לפני שבוחרים בסוג האיטום לגג, מה הם האופציות המומלצות לכם ומה מתאים לכם אכן לבצע הן מבחינת מבנה הגג והן מבחינת מיקום הבית וכמובן בהתאמה לכיס כי בסופו של דבר, תענוגות מעין אלה מתורגמים בסופו של יום בתשלום אותו יש לשלם.

כאשר תקפידו על איטום נכון ולא משנה אם בחרתם ביריעות בטומניות או בזפת מסוג זה או אחר, העיקר שתעשו משהו למען האיטום של הגג על מנת למנוע דליפות וטפטופים לא רצויים. רק לאחר שתשקיעו באיטום הנכון תוכלו לישון רגוע ולהיות בטוחים שאף טיפה לא תצליח לחדור אליכם, והחורף בתוך הבית יהיה חם נעים ויבש.

המאמר באדיבות

  • יהלום איטום גגות
  • קליק לחיוג: 050-8198819
  • טלפון:
    050-8198819
  • כתובת:
    גבעתי 4, נס ציונה
  • אתר:

תגובות