איזה רכיב במערכת המחשוב מסכן אתכם?

ההתקדמות הטכנולוגית של השנים האחרונות הופכת את העסקים לממוחשבים יותר, והרבה יותר עסקאות תלויות בחיבור לרשת האינטרנט. מצב זה מביא לכך שבעלי עסקים מתמודדים עם כמות שהולכת וגדלה של איומים על הרשת, המחשבים והמידע שלהם.

האתגר במגזר העסקים הקטנים והבינוניים הוא אפילו גדול יותר, כיוון שלרוב אין להם צוות IT או אנשי אבטחה שיכולים להילחם באיומים בצורה יעילה. עסקים אלה זקוקים לפתרון פשוט אך מקיף כדי להגן על מערכות המחשוב של העסק שלהם ולהפחית למינימום את סיכון לפריצה ואובדן של מידע עסקי יקר ערך.

חבילת אבטחה מנוהלת

הפתרון שאותו אנחנו מציעים עבור אותם עסקים הוא חבילת אבטחה מנוהלת בתשלום חודשי קבוע. חבילה זו מבוססת על נתב (ראוטר) מתקדם ומאובטח מבית צ'קפוינט, בתוספת שירות ותמיכה שתעזור לכם בכל שלב ושלב בתהליך ההתקנה, ההגדרות והתחזוקה השוטפת.

איזה רכיב במערכת המחשוב מסכן אתכם?

למה כדאי לבחור בנתב מתקדם?

איומי הרשת הקיימים היום לא מאפשרים לכם להמשיך ולהשתמש בנתבים "טיפשים" ולא מוגנים. האקרים מנצלים נתבים כאלה כדי לפרוץ לארגונים או להשתמש במשאבים שלהם להפצת ווירוסים וכמויות אדירות של דואר זבל.

הנתב המתקדם של צ'קפוינט, ענקית אבטחת המידע הישראלית המובילה את התחום בעולם כולו, כולל חומת אש המספק הגנה אקטיבית מפני פריצות מרשת האינטרנט, מונע פגיעה במאגרי המידע הממוחשבים של העסק על ידי גורמים לא רצויים ומונע חדירה של תוכנות ריגול ווירוסים.

יתרון נוסף בנתב של צ'קפוינט היא האפשרות להתחבר מרחוק לרשת הארגונית באמצעות VPN (Virtual Private Network) בצורה מאובטחת ומוצפנת.

מה כוללת החבילה?

1.      נתב מתקדם מבית צ'קפוינט מסדרה 700 החדשה, המיועד לעסקים קטנים עד בינוניים.

2.      חיבור, התקנה והגדרה אצלכם בעסק.

3.      ניטור מרחוק והתקנת עדכונים באופן שוטף.

4.      תחזוקה, עדכוני הגדרות, הוספת משתמשים ועוד.

5.      שנתיים או שלש שנות אחריות יצרן, תחזוקה ועדכונים (לבחירתכם).

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אישית

המאמר באדיבות

תגובות