10 טיפים להתאמת הווילונות לחד

וילונות לבית היו בעבר סמל סטטוס להשתייכות לחברה הגבוהה והיו נחלת בני מעמד האצולה והמלוכה בלבד, בימינו אנו ניתן ליהנות מהיתרונות הפונקציונאליים והדקורטיביים אשר מציאים ווילונות שהנם בהישג יד לכל אדם באשר הוא. התאמה נכונה של הווילון לחלל אותו הוא משרת ולייעודו תאפשר להפיק ממנו את המיטב וליהנות מיתרונותיו.


בבואכם לבחור ווילונות לבית חשוב להתייחס לאופי הבת, לטעמכם האישי ולקו והסגנון הרצויים והמתאימים עבורכם. על מנת להתאים נכונה את בחירת הווילונות יש לזכור כי ווילון הוא בראש ובראשונה אביזר בעל ייעוד פונקציונאלי ויש להתאימו לשימושים של אותו החדר, לאחר מכן ניתן להתייחס לפן הדקורטיבי והעיצובי ולשלב את הווילון לקבלת הסגנון המועדף עליכם ובכך להשיג ערך מוסף דקורטיבי.


וילונות לסלון

הסלון הוא הלב של הבית ומהווה את חלל המגורים בו אנו מבלים יחדיו בשעות הפנאי ואף נרגעים לאחר יום עבודה מייגע.

1.לחדר הסלון מומלץ להשתמש בווילונות לייט וייב בצבעים בהירים המכניסים אור קל ובמקביל שומרים על הצללה, וילונות אלה קלים לניקוי. וילונות גלילה אף הם מתאימים ומשתלבים היטב בכל עיצוב של הסלון.

2.אפשרות לבחירת קו עיצובי מודרני או קלאסי ואף לשלבם זה בזה.

3.כיום ניתן לבחור גם בווילונות בהירים המגנים מפני שמש חזקה.


וילו10 טיפים להתאמת הווילונות לחדנות למטבח

ווילונות למטבח אינם בחירה מתבקשת בהכרח אולם הם יכולים להקנות תחושה ומראה נקיים וליצור אווירה של מטבח מואר ומאוורר.

1.לא בעל המקרים ווילונות מהווים אלמנט מתאים ומבוקש לחלל המטבח, אולם הווילון מעניק אופי למטבח, מקנה הצללה בעת הצורך ואף מגן מאבק. ישנם ווילונות המותאמים לצרכים הקיימים בחלל המטבח העשויים מבד עמיד בפני אשר לא ייפגע או ייפגם כתוצאה מבישול, ניתן לבחור בווילונות הניתנים לקיפול בעת בישול וכך אינם סופגים לכלוך ואינם נזקקים לניקוי.

2.ניתן לבחור ממגוון רחב של ווילונות בעיצובים שונים המותאמים לסגנון המטבח, דוגמת ווילון ונציאני המשתלב היטב במראה מודרני או ווילונות גלילה בצבעי חמרה לקבלת מראה כפרי, גם ווילון קטן מבד או תחרה שקופה מתאים ליצירת מראה ואווירה ביתית.

3.ווילון מומלץ, מתאם ופופלארי למטבח הוא ווילון הפליסה המגיע בעיצוב מודרני, מתנקה בקלות ומכניס אור רב למטבח.


וילונות לחדר שינה

בחדר השינה לווילונות יש משקל רב מבכל חלל אחר שהרי זהו החדר בו אנו ישנים, לכן נרצה להקפיד על הצללה מלאה וחסימת אור מיטבית בשעת הצורך אך לאפשר חדירת אור ותחושה קלילה ומאווררת בכל שאר הזמן.

1.חשוב לשלב בחדר השינה ווילונות אשר ישלבו היטב בין האלמנטים הפרקטי והעיצובי. נכון בחור בווילון בצבעים כהים באופן יחסי אשר ימנע חדירת אור באופן מלא בשעה שאינכם רוצים בו. ווילונות הנואט מתאימים היטב לחדר השינה ומאפשרים שליטה מלאה על האור הנכנס, ניתן לבחור ווילונות אשר מותאמים לחלונות שונים בגדלים שונים ובעלי יכולות ומנגנוני פתיחה וסגירה נוחים.

2.בחרו בווילונות העשויים בד איכותי ומאפשרים אוורור טבעי.


וילונות לחדרי ילדים ונוער

1.בבחירת ווילונות לחדרי הילדים חשוב לתת דגש להיבט האוורור של החדר, כניסת חמצן מספקת וכמות אור נכונה, אפנת הילדים והנוער משתנה באופן תדיר וניתן להתאים את הווילונות לטעמם של הילדים ולרוח הזמן ולשלב צבעוניות ומראה קליל באופן כייפי המדבר אל הילדים.

2.ניתן לבחור בווילונות המותאמים לתפעול בקלות שהינם פשוטים להפעלה ומתאימים לכל גיל.


לסיכום

וילונות הבית הינם אביזר ואלמנט אשר ממלא ייעוד פונקציונאלי ודקורטיבי כאחד והינם בעלי ערך מוסף לכל בית. מבחר הווילונות כיום רחב ומגוון וניתן להתאים ווילון לכל חלל בבית באופן מושלם לצרכים האישיים ולכל ייעוד, בחירה נכונה תוך הקדשת מחשבה למספר דגשים נכונים תהפוך את הווילונות  לבעלי ערך מוסף לביתכם.
למגוון וילונות לבית היכנסו לאתר צלון - וילונות לבית ולעסק

תגובות