עיצוב ותכנון של בית חכם

הקפדה על תכנון איכותי ושמירה על העיצוב האדריכלי הקיים הם המפתחות ליצירה של כל בית חכם. אם בעבר היה צורך בשיפוצים מסיביים והתקנה שנמשכה על פני ימים ארוכים, כיום ניתן ליצור בית חכם בתוך שעות. אז מהם השלבים בדרך להפוך את הדירה שלכם לבטוחה יותר, מדוע המערכות החדשות גם נראות נפלא וגם ידידותיות לסביבה וכיצד תכנון נכון ישפר לכם את איכות החיים כבר מהרגע הראשון? גלו כעת מהם הדברים החשובים ביותר בעיצוב ובתכנון של בית חכם.

ממה מתחילים בתכנון בית חכם

כאשר אנו רוצים לתכנן בית חכם אשר יהיה מתאים לדרישות הפונקציונליות שלנו, לתקציב העומד לרשותנו ולעקרונות האדריכליים המנחים אותנו - יש צורך בהתאמה אישית ומענה מלא עבור כמה מהפרמטרים הבאים:

חיסכון בעלויות ושיפור באיכות החיים

בית חכם הוא בית ירוק, חסכוני ואקולוגי יותר. הוא מאפשר לנו לחסוך בהוצאות החשמל על ידי שליטה מרחוק בכל מוצרי החשמל הקיימים בבית, כך שאף פעם לא נשאיר את הדוד דולק יותר מדי זמן או את המזגן בסלון כאשר אנו נמצאים בחדר השינה. הוא מאפשר לנו לקרר את הבית ברגע שאנו יוצאים מהעבודה ולהיכנס לאמבטיה שחוממה מראש, והכל בלחיצת כפתור

התקנות בבתים גדולים יותר

בבתים גדולים יותר ניתן להשתמש בסביבה מותאמת אישית או במילים אחרות: לבחור את האזורים שאותם עיצוב ותכנון של בית חכםנרצה להפוך לחכמים. העלויות השונות נקבעות מרמת המורכבות של כל התקנה, ממספר החדרים שבהם יש צורך לבצע שינויים ומכמות מוצרי החשמל שזקוקים להתאמות מיוחדות.

 

 

תהליך הפיכת הבית לבית חכם

בונים את פירמידת הצרכים

בשלב הראשוני כדאי לבדוק מהם הצרכים שלכם וכיצד ניתן ליהנות מבית חכם בתקציב העומד לרשותכם. שימו לב לדרישות שלכם בנוגע לאבטחה, למספר השקעים הקיים בדירתכם ולציפיות שלכם מסיום התהליך.

פנייה לחברה מוכרת ובעלת ניסיון

לאחר שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ועל מה אתם ממש לא מעוניינים להתפשר, כדאי ליצור קשר עם מספר חברות אשר מתמחות בתחום. על תמהרו לקחת את הצעת המחיר הזולה ביותר ושימו לרמת השירות, הניסיון והמוניטין של החברה.

קבלת הסבר אישי אודות התהליך

קבלו הסבר על התהליך ועל האפשרויות העומדות בפניכם. בדרך זו תוכלו להבין אילו גלאים, מצלמות וחיישנים קיימים וכיצד ניתן להפוך את הבית או הדירה האישית שלכם לחכמה, אינטואיטיבית ונעימה מאי פעם.

התקנה ידידותית

אחד האספקטים החשובים ביותר ביצירה של בית חכם טמון בהתקה ידידותית וטיפוח העיצוב הקיים. מינימום קידוחים ומקסימום שימוש ברשתות אלחוטיות הם הדרך הטובה ביותר ליצור בית ששומר על העיצוב שלו ועל השפה הוויזואלית שכל כך שקדתם כדי לטפח. כדאי לדעת שמשום שההתקנה נחשבת לאחד הנקודות המרכזיות בתהליך, יש לבצע אותה בעזרת איש מקצוע מיומן. באופן זה, בתוך זמן שלא עולה על 4 שעות אתם תביטו בבית החכם החדש שלכם.

הדרכה על המערכת החכמה

הדרכה אישית שמאפשרת לכם לנהל באופן קל ופשוט את הסביבה שלכם מכל טאבלט או טלפון נייד. בעזרת נציגי שירות מיומנים ואפליקציה שמתאימה לכל מערכות ההפעלה המובילות בשוק אתם תוכלו בתוך דקות להדליק, לכבות וליצור תרחישים אוטומטים לזמנים שאתם לא בבית.


רוצים לקבל מידע נוסף אודות מערכת בית חכם? היכנסו לאתר של חברת SwitchBee.

תגובות