עיצוב מסעדות

עיצוב מסעדות הוא מושג כללי אותו ניתן ליישם בצורות שונות. לא כל מסעדה היא זהה – מסעדות נבדלות אחת מהשנייה בהרבה היבטים, למשל: שטח המסעדה, רמת המחירים, קהל היעד, מיקום המסעדה, סוג המזון הנמכר במסעדה ועוד. הבדלים אלו הם חלק ממיתוג המסעדה, יש להם השפעה על הפעילות העסקית או ההצלחה העסקית של המסעדה והם חייבים לבוא לידי ביטוי גם בעיצוב מסעדות. לכל מסעדה יש צורך בתכנית עיצובית אישית, כזו הלוקחת את בחשבון את כל הפרטים וגם את שיקולי התקציב. מי שעוסק בתחום המסעדנות יודע שמדובר בתחום תובעני במיוחד – לכן, מי שרוצה להצליח צריך לגייס את כל הכלים העיצובים על מנת ליצור מסעדה בעלת עיצוב המתאים לקהל היעד.

  סודות העיצוב למסעדה

בעלי המסעדות מבינים היום שהלקוחות המבקרים במסעדה אינם משלמים על האוכל – הם משלמים על החוויה. מסיבה זו ישנו צוות מלצרים אדיב ומסיבה זו יש צורך בעיצוב מרשים התורם לאווירה ולרשמים הנקלטים בעין. הכל צריך להשתלב בהרמוניה, מנוחות הכיסאות ועד המוטיבים והפרטים הקטנים ביותר של העיצוב. הכל צריך לגרות את העין ואת הדמיון, לגרום ללקוח להרגיש בנוח ובנועם בעודו מחכה לאוכל. בעלי המסעדות המכינים את התכנית העסקית, בוודאי שמים דגש על הבידול ועיצוב מסעדותהמיתוג של המסעדה. העיצוב הוא כלי עזר לחזק את מיתוג ובידול המסעדה. לבטא בשפה עיצובית את התכנית העסקית-שיווקית של המסעדה.

עיצוב מסעדות

חייב לקחת בחשבון את המראה והאווירה בתוך המסעדה עצמה, אך גם את העיצוב המשתקף כלפי חוץ – זה בעצם מה שמושך את תשומת ליבם או עיניהם של הלקוחות וגורם להם להתקרב ואף להכניס אל תוך המסעדה. המראה החיצוני של המסעדה הוא אינו פרט שולי, אלו הם הפנים של המסעדה והם צריכים לדבר בשפה העיצובית המתאימה לסגנון המסעדה ואשר מושכת את הקהל הנכון.

אנו ברנסנס דיז'יין עוסקים בעיצוב מסעדות אשר לוקח את הפונקציות הפרקטיות של המסעדה, כמו מיקום השולחנות, מיקום המטבח וכו', תוך כדי מתן דגש על הצד החוויתי של המסעדה. בכוחו של העיצוב לבנות את ההרמוניה הדרושה בין צורכי הלקוח ובין הצרכים העסקיים של המסעדה.

 

המאמר באדיבות

 • רנסנס דיזיין בע"מ
 • קליק לחיוג: 0547729322
 • טלפון:
  0547729322הצג
 • כתובת:
  סטפן צוייג 18
 • אתר:
  הצג

תגובות