טורCAD חדש - מנפלאות ה-Control+ Double Click

במסגרת עבודתי כ-CAD Manager, עוברים דרכי בין עשרות למאות גיליונות הפקה (אלו קבצי DWG מסוג Sheet Files – המיועדים להדפסה) על בסיס יומיומי.

שיקול הדעת שלי יקבע באם אשיב קובץ (או מגוון קבצים)  הדורש(ים) תיקון למתכנן או שמא, אחליט לתקן בעצמי. בין אילו אשר אני בוחר לתקן ולשלוח למתכננים כדי שיעלו את זה למקום המיועד, יש תיקונים שהם בלתי נראים (שאין להם ביטוי בהדפסה בפורמט PDF ו/או DWF כפי שנדרש בפרויקט שלנו).

 

דוגמאות – תאריך שיש לו רווח לפני או אחרי (לדוגמה _07/11/2018  או 07/11/2018_), ערך של Attribute המכיל רווח כנ"ל ועוד שפע של מקרים שדורשים ממני כל העת לבדוק מה יהיה מהיר יותר (להחזיר או לתקן –לעתים זה יכלול  Publish  מחדש לשני פורמטים שומנפלאות ה-Control+ Double Clickנים).

 תוך כדי משחק גיליתי שאין צורך לתקן רווחים מיותרים לפני או אחרי הערך וגיליתי את נפלאותיו המקוצרות של
 Control + Double Click שחוסכות את הצורך להיכנס לערך ולמחוק את הרווח המיותר.

כך יוצא שבכפולות של ערימת קבצים, חסכתי לפחות 30 דק' עבודה רק כי לחצתי Double Click Control +  במקום סתם Double Click ועריכה בתוך ה-Dialog Box או Control Click שאמנס עושה חצי דרך אך אינו מוחק את הרווח כפי שרצוי...

אז הנה טיפ:

אם מצאתם מופע בודד של Block עם Attribute שערכו מכיל רווח, טוב תעשו אם תזכרו ותבצעו תיקון באמצעות Control + Double Click  - במקרה של רוחב קבוע ב-FIT - זה יסלק את כל ה-רווחים לפני ואחרי ה-text ובמקרה רגיל - יתן גישה ישירה לערכו של Attribute (ללא מעבר דרך dialog box) או במקרה של מידה למשל - ישירות על הכיתוב של המידות.

ראה תמונה לדוגמה

המאמר באדיבות

  • sophisticadd
  • קליק לחיוג: 0547786115
  • טלפון:
    0547786115
  • כתובת:
    שדה בוקר 6א', גבעתיים
  • אתר:

תגובות