עיצוב פנים למטבח

עיצוב פנים בכלל ועיצוב פנים למטבח בפרט דורשים מחשבה רבה ותכנון קפדני.

ישנה חשיבות רבה למיקום האביזרים ומכשירי החשמל. עיצוב פנים נכון יאפשר הנאה ונוחות בכל רגע נתון שאנו במטבח.

סוף מעשה במחשבה תחילה

ישנם מספר דגשים חשובים בתהליך עיצוב פנים המטבח, דגשים אלו מחייבים אותנו על מנת שנוכל לנצל את מלא הפוטנציאל הגלום באומנות עיצוב פנים למטבח.

- ראשית הוא התכנון, חשיבה משותפת והבנת הצרכים תאפשר עיצוב פנים מוצלח.

החשיבות הראשונית היא לגבי מיקום הציוד העיקרי שעליו נמנים הכיור, התנור, הכיריים והמקרר. עיצוב פנים נכון יאפשר תנועה וגישה נוחה לכל אחד מאלו.

- דגש נוסף הוא לגבי מיקום מקומות הישיבה ( בהנחה שאוכלים במטבח) ביחס למיקום הכיור, התנור והכיריים. מרווחים נוחים ימנעו מאיתנו להיות מופרעים על ידם.

- עיצוב פנים למטבח נותן חשיבות רבה לסוג הריצוף, ריצוף בהיר יגרום לנו לעמול על ניקיון הרצפה ללא הרף, ישנו תעדוף לריצוף מגרניט פורצלן שאינו חלק וקל לניקוי.

- מקום, מקום, ועוד מקום, דגש חשוב בעת עיצוב פנים הוא על הארונות, כמה שיותר יותר טוב. ניתן לעצב ארונות מטבח בצורה כזו שיתנו אשליה של קיר שלם שבתוכו מוסתרים חללי אחסון. טוב יהיה אן יוגדרו חללי אחסון לפי סוג הדברים שעתידים להיות מאוחסנים.

מחזור ציוד חשמלי ישן

אם אנחנו לא בונים בית חדש, או לא עושים עיצוב פנים כללי לבית שלנו סביר להניח כי אנחנו משפצים נקודתית. שיפוץ ועיצוב פנים נקודתי למטבח מאפשר לנו לחסוך עלוות והוצאות על מכשירי חשמל חדשים. ישנם טכנולוגיות ואפשרויות לבצע התאמה של המדיח הישן או המקרר העתיק לעיצוב פנים החדש. על ידי פעולות יחסית פשוטות וכמובן זולות נוכל לחסוך אלפי שקלים.

לסיכום אנו מבינים כי עיצוב פנים למטבח הינו דבר שאין להקל בוראש, יש לתת דגש על מיקום הציוד, צבעי הקירות וסוג הריצוף. אין צורך למהר ולרכוש ציוד חשמלי חדש מהסיבה הפשוטה שבעזרת פעולות פשוטות נוכל לחדש כמעט כל דבר, לדוגמה את דלתות המקרר ניתן לצבוע אצל פחח רכב והם יצאו חדשות וגם בצבע שנבחר, על דלת המדיח ניתן לעשות ציפוי תואם בעזרת לוח עץ או פורניר שיתאים להגדרה הכללית של הצבעים במטבח.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל הנוגע לעיצוב פנים.עיצוב פנים למטבח

המאמר באדיבות

תגובות