פורום ייעוץ עולם הבניה

יש לכם שאלה, אתם בונים, משפצים, מתכננים? מחפשים רעיון או פתרון לבעיה? זה הפורום בו תקבלו עצות מגוונות ותוכלו להציף את שאלותיכם

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

חלון עם סף דו צדדי

LConcept 23.11 (14:18)
שלום לכולם. אנחנו עושים עיצוב פנים לבית פרטי שעובר שיפוץ טוטאלי. במהלך השיפוץ יוחלפו כל החלונות וברצונינו לעשות סף פנימי בחלונות החדשים. האם יש משהו מיוחד שצריך לבדוק לפני שמחליטים סופית? האם יש מקרים שבהם לא מומלץ או אי אפשר להתקין חלונות בצורה כזאת?
תודה רבה
לוסי לשנסקי - עיצוב פנים
[email protected]
054-3047118
www.lconceptid.com
הוסף תגובה קישור ישיר

בידוד גג רעפים

אסף 14.11 (11:38)
קיבלתי הצעה לבידוד גג הרעפים באופן הבא:
1. דיקט 11 מ"מ OSB
2.שכבת SNOWHITE - צמר סלעים.
3.פויל אלומינים - יריעות אפליקטביות.

מה דעתכם? במה זה שונה מבידוד באמצעות סופר פולינום?
הוסף תגובה קישור ישיר

שיפוץ

שגיא וולך 6.11 (18:59)
הי חברים!
מי כאן נמצא בעיצומו של תהליך בניה או שיפוץ? כולנו יודעים שאחרי בניה או שיפוץ ישנו המון לכלוך ובלגן. אם אתם רוצים להחזיר קצת את החיים לרצפה ולהפוך אותה לנקיה וחדשה, אני ממליץ לכם על שירות של חברת פוליש, שמעניקה שירותי ניקיון מצויינים, ועושה זאת במחירים מעולים ובאיכות. השימוש בחומרים איכותיים הוא מה שהופך את התוצאה ללא פחות ממושלמת.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פוליש אחרי שיפוץ

רוני פרץ 6.11 (18:11)

שלום לכולם!
אני מניח שיש כאן גולשים שמחפשים שירותי ניקיון כללים לבית או למשרדים של העסק אחרי שיפוץ או באופן סדיר. אני עובד כבר תקופה ארוכה עם חברת שירותי ניקיון מעולה, שאחראית על ניקיון הבית והעסק שלי. היא מתפקדת גם כחברת פוליש ועושה פשוט עבודה נהדרת. השירות שלהם נפלא, והמחירים מצוינים, וחשבתי לתת לכם המלצה חמה למי שמעוניין.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פינוי אסבסט

עמית לוין 4.11 (22:52)
שלום לכולם!
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים עוסקים בשיפוץ ובניה, ואשמח אפ תוכלו לעזור. האם בדקתם במקרה נוכחות של אסבסט במבנים שלכם? אנחנו משפתים כעת מבנה גדול שהולך להיות מרכז מסחרי, ואני מאוד רוצה לפני שאנחנו מתחילים את השיפות לבדוק את נוכחות החומר. מחפש המלצ העל חברת שמתמחה בפינוי אסבסט מכירים?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

דק בחצר

רוני כהן 1.11 (15:44)
הי לכולם!
מה השטח המינימאלי בחצר בו מומלץ להתקין דק? יש לנו חצרונת קטנה בכניסה לבית ואנחנו שוקלים אם להתקין שם דק קטן על מנת להעמיד שתי כיסאות ושולחן קטן לטובת פינת ישיבה ועישון. העניין הוא שאני לא יודע אם שווה לי להשקיע בדק בשביל אזור קטן כזה (20 מטר), מה דעתכם?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

השקעות נדל"ן בחו"ל

שגיא אייל 31.10 (21:04)
הי חברים :)
מאחר ומדובר בפורום של בניה, אני מניח שיש כאן חברים שמבינים דבר או שניים גם בנדל״ן, ולכן מנסה את מזלי. אם יש כאן חברים אשר מעוניינים להתחיל תהליך של יזמות בתחום ולא בהכרח של נדל״ן בארץ להשקעה,, אבל קצת הולכים לאיבוד ולא יודעים מאיפה כדאי להתחיל, אני ממליץ לכם בחום לעבוד עם חברת נדל״ן מקצועית שאני עובדת איתה כבר תקופה ארוכה, והכניסה אותי לעניינים במהירות. בזכותה קניתי כבר 2, נכסים וביצעתי השקעות נדל"ן בחו"ל שהיו טובות ומניבות, וכעט אני בדרך לרכוש את השלישי. פרטים תוכלו למצוא בלינק המצורף.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

סגירת חלון עם בלוקים

גל 29.10 (09:30)
אשמח לפתרון עבור סגירה נכונה של בנייה חדשה ובנייה ישנה, סגרנו חלון שהיה לנו עם בלוקים.
כיצד נכון לסגור שלא יראו סדק בין הקיים לחדש?
הוסף תגובה קישור ישיר

השקעות בארה"ב

ינאי שגב 25.10 (13:30)
שלום חברים!
אשמח לעזרה מהחברים בפורום שמבינים קצת בענייני בניה ונדל״ן בחו״ל. קראתי איפשהוא שישנם מיסים פחותים יחסית לאלו אשר משקיעים בנכסים מחוץ למדינת ישראל. .הבנתי שבתחום של השקעות בארה"ב אפשר למצוא נכסים מצוינים במחירים מעולים, בעלי פוטנציאל ותשואה הרבה יותר גבוהה מבארץ. יש למישהו מושג האם הפרטים האלו נכונים? אני יודע שלפני שמשקיעים בנכס כלשהו חשוב מאוד לא רק לבחון את הנכס עצמו, אלא גם את האזור והסביבה בה הוא מצוי, את התכנונים לעתיד לאותו אזור, וכמובן את טווח המחירים, אבל האם את הכללים האלו ניתן להקיש ולבחון גם באזורים שונים? איך אני מתחיל לחפש נכסים שהם מחוץ למדינה בה אני גר? איך אני מברר על פתרונות מימון, או בקיצור מאיפה מתחילים?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

חימום בחורף

רוני שגיב 23.10 (16:06)
שלום לכולם
מי מהגולשים כאן נמצא בתהליכים של בניית בית? או אולי אתם משפצים את הבית שברשותכם? חשבתם כבר על אמצעי חימום לחורף המתקרב? תרשו לי להמליץ לכם לא ללכת על המוכר והידוע, כלומר המזגן, ולבחור דווקא בקמין מודרני לטובת העניין. לקמין כזה כמה יתרונות משמעותיים על גבי האמצעים האחרים. הוא חסכוני מאוד בחשמל מאחר שפועל על הסקה של עצים, הוא מחמם היטב את החלל, ולא קופא בקור קיצוני, וגם משתלב היטב בעיצוב הכולל של הבית ומוסיף לאווירה היוקרתית והנעימה. דוגמאות ופרטים בלינק המצורף.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

יסוד לעמוד תאורה

עילאי 20.10 (17:27)
מחפש פרט ליסוד של עמוד תאורה בגובה 5 מטר,
אשמח לעזרה של אנשי מקצוע
הוסף תגובה קישור ישיר

חיבור בין פרקט לקרמיקה

עינב 17.10 (18:29)
התקנתי פרקט בבית ואני רוצה לעשות גימור יפה לחיבור שבין הפרקט לקרמיקה.
אשמח להמלצות כיצד נכון לעשות זאת?
הוסף תגובה קישור ישיר

תליית כוורת

אבירם 15.10 (09:46)
אני רוצה לתלות כוורת לילדה בחדר ממ"ד.
מה הדרך הבטוחה לחיבור הכוורת לקיר?
הוסף תגובה קישור ישיר

חול לעומת שומשום

אלון 10.10 (18:04)
אני מתקין ריצוף חדש בחדר רחצה,
האם מומלץ לשים חול או שומשום מתחת לריצוף?
הוסף תגובה קישור ישיר

שיפועים בחדר רחצה

קובי 8.10 (19:47)
מחפש פתרון לתיקון השיפועים בחדר הרחצה.
הקבלן טוען שאם ארצה לשבור את הרצפה ולתקן את השיפועים יהיה הבדל של עד סנטימטר.
האם זה משמעותי?
במצב הנוכחי לא ניתן להתקלח במקלחת אקורדיון..
הוסף תגובה קישור ישיר

תלונה על אדריכל

מאור 5.10 (16:50)
התחלתי עבודות שיפוץ עם אדריכל שלקח את חלקו ההכספי ונעלם ללא סיום העבודה.
איני רוצה להזכיר שמות בפומבי אך אשמח לשמוע מאנשים שחוו את הבעיה האם יש למי להגיש תלונה על האדריכל והאם קיבלו פתרון לבעיה?
הוסף תגובה קישור ישיר

לימודי הנדסה

אוראל 3.10 (18:19)
מתלבטת בין לימודי הנדסת בניין ללימודי הנדסת תחבורה,
אשמח לשמוע מניסיון של אנשים בתחום מה המסלול המומלץ מבניהם? 
הוסף תגובה קישור ישיר

קמין לחימום

שגב 30.09 (11:52)
שלום לכולם!
קמין כחלק מעיצוב הסלון הפך לטרנד בשנים האחרונות. בשוק קימים מגוון רחב של קמינים בעיצובים שונים וחדשניים שיכולים להתאים לכל סלון. קמין זה הפתרון הטוב ביותר לחימום הבית, בתים בישראל. אמליץ לכם בחום על מקום מצוין ממנו אנחנו רכשנו קמין עץ לבית החדש, ואני יכול לומר שאנחנו מאוד מרוצים. ראשית הוא יפיפה ומעניק עיצוב יוקרתי ונעים לבית, שנית הוא מחמם היטב את החלל, ולבסוף הוא גם חסכוני מאוד כיוון שלא פועל על חשמל. פרטים בלינק.
הוסף תגובה קישור ישיר

לימודי עיצוב פנים

יעלה 27.09 (18:13)
הי לכולם!
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שעוסקים בתחום של עיצוב פנים, ואשמח אם תוכלו לעזור. אני מתעניינת בתחום כבר הרבה מאוד זמן, ולאחרונה החלטתי שאני הולכת לעשות הסבת מקצוע וללמוד את התחום. העניין הוא שיש לי מלא חששות בנושא, אני אמא חד הורית לשני ילדים, ואני לא יודעת כמה אפשר להתפרנס מהתחום. נוסף על כך, אני מחפשת המלצה על מקום טוב ללימוד עיצוב פנים , שאוכל לצאת ממנו עם מספיק ידע וניסיון וכמובן תיק עבודות להתשלב בתעשיה. אשמח לכל עצה, טיפ או תגובה.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

ריהוט גן

חיליק 26.09 (16:52)
שלום חברים!
מי מהגולשים כאן מעוניין ברכישה של ריהוט גן במבצע ? לפני שניגשים לבחור ריהוט חשוב מאוד לעשות כמה פעולות חשובות. ריהוט גן הוא ריהוט שיהיה נדרש לכל אחד ואחת מכם אם יש לחם חצר או מרפסת בבית. על מנת לרכוש ריהוט גן המתאים לסטנדרטים שלכם, חשוב ללכת על פי מתווה מסוים, ולהחליט מראש מה אתם מעוניינים לקנות. חשוב לרכוש את רהיטי הגן כך שיתאימו למצבכם הכלכלי וישפרו עד מאד את הנעשה בגן מבחינה עיצובית, וכמובן יצרו לכם גינה יפה ונעימה לשבת בה. עוד פרטים תוכלו למצוא בליקנ המצורף.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב פנים מקצועי

אלעד עמיר 20.09 (17:00)
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מעוניינים לשפץ ולעצב מחדש את הבית או הקליניקה הפרטית שלהם, ומחפשים המלצה לאיש מקצוע טוב לעבוד איתו. אני סיימתי לשפץ את המשרדים של העסק לפני כמה חודשים, ועבדתי עם מעצב פנים נהדר, עוז מינסוב שמתמחה בעיצוב פנים. הוא הצליח ליצור אצלי במשרד את האווירה היוקרתית המבוקשת, תחת הקפדה על התקציב, והצליח לעשות עבודה באמת יפיפיה. לאורך כל הדרך היה נעים לעבוד איתו, והוא מילא לגמרי את הבקשות שלי. מי שמעוניין בעוד פרטים יוכל למצוא באתר שלו.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

חיבור בין לוח עץ לשיש

רועי 18.09 (15:48)
אני רוצה לחפות את השלח של המדרגה בלוח עץ,
איך ניתן לחבר לוח מעץ מלא לשיש מבלי שיראו את החיבור?
הוסף תגובה קישור ישיר

למינם או דקטון

דביר 16.09 (17:56)
משטח למינם או דקטון
מה מבניהם מומלץ יותר?
הוסף תגובה קישור ישיר

פתח ניקוז בקיר

רועי 14.09 (23:15)
ערב טוב האם זה צקובל שעושים בדירות מקבלן פתח ניקוז בקיר במקלחת ולא סוגרים אם קרמיקה רק אם חתיכת פלסטיק מודבקפתח ניקוז בקיר
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב פנים

רוני שרון 12.09 (14:17)
שלום לכל הגולשים :)
היום אני כאן עם המלצה בעבור אלו מכם שמעוניינים לעצב את הבית, וגם לאלו אשר מעוניינים בעיצוב מחדש של הקליניקה או המשרד של העסק. לאחרונה סיימתי לעצב את הבית החדש אליו עברנו ממש לא מזמן, ועבדתי עם דלית לילינטל מעצבת פנים מקצועית ואחת ממעצבי פנים במרכז. מאחר והייתי מאוד מרוצה מהעבודה שלה, חשבתי להמליץ לכל מי שצריך מעצב על השירות הנפלא שלה. בחורה יצירתי ומקצועית מאוד, נעים וכיף לעבוד איתה. היא לוקח ברצינות את הדרישות והרצונות של הלקוח, ומוצאת את הדרכים לייצר את האווירה הדרושה. מצרף לכם כאן קישור לאתר שלה על מנת שתוכלו להתרשם ממגוון העבודות שהיא עושה.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

אדריכלית מקצועית

רוני שגיב 17.09 (22:07)
הי :)
איזה שרשור נהדר נוצר כאן! ההמלצה שלך בהחלט יכולה לסייע למי שמחפש שירות כלשהו שקשור לעיצוב ושיפוצים. לא ראיתי כאן המלצה על אדריכלות, ולכן אוסיף המלצה חמה על אדריכלית בעלת ניסיון, שעשתה עבודה נפלאה בעיצוב הבית החדש שלנו בתל אביב. ביקשנו ממנה לעצב את הבית בסגנון מודרני ומואר, תחת תקבציה מוגבל במיוחד, והיא הצליחה לייצר פתרונות יצירתיים וזולים שיתנו לנו את התוצאה הרצויה. מאוד נעים לעבוד איתה, היא מקצוענית ויצירתית במיוחד, ומצוינת בעבודתה. תוכלו למצוא את כל הפרטים בלינק המצורף.
הוסף תגובה