פורום ייעוץ עולם הבניה

יש לכם שאלה, אתם בונים, משפצים, מתכננים? מחפשים רעיון או פתרון לבעיה? זה הפורום בו תקבלו עצות מגוונות ותוכלו להציף את שאלותיכם

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

דק סינטטי

ינון דודו 18.03 (18:10)
שלום לכולם!
אשמח מאוד לעזרה מהחברים המנוסים ומאנשי המקצוע כאן בפורום. אני מחפש לקנות דק לטובת השטח החיצוני של המסעדה שאני פותח בקרוב, ואני מתלבט באיזה סוג עץ לבחור. אני חושב שמעבר לפיתרון הנהדר לריצוף מהיר, הדקים מאפשרים גם פיתרון עיצובי יוקרתי ויפיפה, כך שהרווח הוא כפול. לפי מה שאני יודע כשמביאים בחשבון פרמטרים כמו מחיר תחזוקה ועמידות אז דק סינטטי הוא הדק הכי משתלם לאזור החיצוני, ואני יודע שהוא גם עמיד מאוד בפני פגעי מזג האוויר השונים. מה דעתכם? תוכלו לתת לי המלצה בנושא?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

ריהוט למספרות

רוני רון 15.03 (00:47)
הי חברים
גולשים כאן גם ספרים שמעוניינים לפתוח מקום משלהם ולהפוך לעצמאים? אני אחי 6 שנים בתחום ועבודה בכמה מספרות וסלוני יופי מקצועיים מעוניין לפתוח מקום משלי. אני מחפש המלצה חמה על מקום מצוין ממנו ניתן לרכוש את הציוד שלי למספרה. מחפש לקנות בעיקר ריהוט למספרות, ואשמח לקבל לינק לקטלוג, ולראות את מגוון המוצרים שיש לחברה להציע. אשמח למקום בו הציוד שלהם איכותי מאוד ועמיד לאורך זמן, מעוצב בצורה יפה ויוקרתית, וכיף להשתמש בו.
תודה לעונים!
הוסף תגובה קישור ישיר

פתרון עיבוי לבניה חדשה

מורן 4.03 (09:48)
שלום,
באיזור שלי יש בעיה של עיבוי שיוצר עובש על הקירות וגם על הריהוט
אני כרגע בבניה חדשה בסוף שלב השלד והחלטתי להשקיע בטיח תרמי
השאלה שלי היא לגבי החלונות,
1.האם כדאי להשקיע בחלונות בידודיים עם מרווח אוויר של 14 ממ ? או שבמקרה הכי גרוע, אם יהיה עיבוי הוא יהיה רק על החלון ולא על הקירות(כי יש טיח תרמי)?
2. האם חלון של 12 ממ אוויר (בפרופיל מסויים לא אצליח להגיע ל 14 ממ) עדיף על זכוכית טריפלקס שללא מרווח אוויר או שאין הבדל?
3. במידה ויהיה לי גם טיח תרמי וגם חלונות תרמיים, האם עדיין אצטרך להשאיר פתח אוורור בכדי שלא תהיה תופעת העיבוי? אם כן, אז איזו סיבה יש לעשות חלון מבודד אם אני גם ככה משאיר חריץ לאוורור?

תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

חלונות

שרון אמיתי 1.03 (00:32)
שלום לכולם!
ראיתי שיש כאן לא מעט חברים שמבינים בעולם הבניה והשיפוץ, ואשמח לעזרה. אני נמצא כעת בתהליך בניה של הבית החדש שלנו, ובדיוק הגענו לשלב בחירת החלונות. מבדיקה שעשיתי חלונות העשויים אלומיניום הם בהחלט הבחירה הטובה ביותר לבית שלנו, ואני אמוד רוצה להתקין חלונות מעוצבים. ראיתי שמדובר במתכת מאוד טובה ונוחה לעבודה, עמידה בפני פגעי מזג האוויר, ומאפשרת ליצור עיצובים שונים ויפיפיים של חלונות. אני מחפש משהו בעיצוב מודרני יוקרתי, ואני חושב שאלו חלונות שיכולים להתאים מאוד לעיצוב הכולל של הבית. מה דעתכם?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

מחפשת חברה שמבצעת סקר עמודים לבית שעובר שיפוץ

אורלי 26.02 (22:00)
סקר עמודים קונסטרוקטיביים
הוסף תגובה קישור ישיר

קרמיקה לבית

לירון 24.02 (01:17)
שלום חברים
לאחרונה עלו כאן לא מעט דיונים של חברים שמשפצים את הבית, ויחד עם זאת את חדרי האמבטיה והשירותים, ומחפשים מקום טוב לרכוש בו קרמיקה איכותית. בלינק המצורף תוכלו למצוא מגוון רחב של אריחי קרמיקה איכותיים לצורך חיפוי של הקירות, כך שתוכלו לבחור את הדגם והעיצוב המתאים לכם ביותר מבחינת סגנון העיצוב הכללי. אני רכשתי מהם את הקרמיקה לבית שלי, ומניסיון אני יכול לומר שהקרמיקה איכותית, עמידה לטווח הרחוק, אינה נשברת בקלות והמחירים מצוינים. באתר של החברת תוכלו למצוא קרמיקה עמידה בפני מים, מעוצבת ויפה: www.ceramicdepot.co.il/
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פרויקטים של חיפוי קיר מברזל

נורית 23.02 (23:56)
שלום לכולם
מחפשת אתר שבו אוכל לראות דוגמאות של פרויקטים של חיפוי קיר מברזל.
מצאתי את האתר הזה אבל אני רוצה לראות עוד דוגמאות כדי להחליט, מישהו מכיר ? ממליץ?
www.ffs.co...-cladding/
הוסף תגובה קישור ישיר

מדרגות לבית

דניאל 21.02 (00:14)
שלום לכולם!
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שסיימו בניה של נכס, או נמצאים בתהליכי בניה, ואשמח מאוד אם תוכלו לעזור. אנחנו בונים את הבית שתמיד חלמנו עליו על גבי מגרש שקנינו לפני כחצי שנה. התכנון הוא לבנות שלוש קומות, כאשר הקומה העליונה היא קומת החדרים, קומת הקרקע היא קומה של סלון, מטבח וחללים משותפים, והקומה התחתונה היא מעין מרתף, שאולי בהמשך נהפוך ליחידת דיור נפרדת להשכרה או לאחד הילדים. אנחנו נמצאים בשלב של בחירת מדרגות לבית ואנחנו קצת הולכים לאיבוד בין האפשרויות השונות. נשמח מאוד לקבל סיוע או הנחיות על פי מה כדאי לבחור את גרם המדרגות ואת העיצוב.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

ג'קוזי לחצר

עומר שרון 17.02 (01:57)
שלום לכולם!
יש כאן גולשים שיש להם ג'קוזי בחצר הבית? אשמח מאוד לעזרה שלכם. אני ואשתי בונים צימרים לאירוח בשטח הגדול שיש לרשותנו באזור הדרום. אנחנו מאוד מתלבטים מה כדאי להתקים בחצר, האם כדאי להתקין ג׳קוזי קטן לכל אחד מהצימרים או להתקין בריכה משותפת לכל הצימרים. מבחינה כלכלית בריכה גדולה תעלה כנראה זול יותר מהתקנה של כמה צימרים, אבל בהסתכלות קדימה נוכל לגבות הרבה יותר על צימרים שהג׳קוזי בהם שמיש גם בימי החורף. האם אתם באמת משתמשים בג׳קוזי שלכם בכל עונות השנה? מה לדעתכם כדאי?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

התקנת דוד שמש

גילי רפופורט 17.02 (00:16)
הי לכולם
מישהו יכול להמליץ מניסיון על שירות של התקנת דודי שמש? אנחנו עוברים לבית חדש לגמרי, ומעוניינים להתקין בבית דוד שמש. יש מלא חברות בוחוץ שמציעות את השירות, אבל אני לא ממש מכיר מישהו באופן אישי, ולא יודע במי לבחור. חשוב לנו שההתקנה תתבצע בשעות אחר הצהריים, ויש לנו גג רעפים במבנה. אשמח לקבל המלצות מהניסיון שלכם לחברה טובה ומקצועית שנותנת את השירות במחיר טוב.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

הגבהת המעקה במרפסת

לירון 16.02 (21:08)
ילדיי הקטנים נמצאים הרבה זמן במרפסת ואנחנו רוצים להגביה את המעקה , איך נוכל לעשות זאת?
הוסף תגובה קישור ישיר

קמין לחימום

עמית לוין 12.02 (22:24)
שלום לכולם!
ראיתי ששי כאן גולשים שמחפשים המלצה על אמצעי חימום טוב לבית. לחימום הבית על ידי קמין יש המון יתרונות, החל מהיתרונות העיצוביים, שהוא בהחלט משתלב היטב עם העיצוב הכולל של הבית, ומוסיף אווירה יוקרתית ונעימה, ועד היתרונות החסכוניים, שהוא אינו מנפח את חשבון החשמל, מאחר ופועל על הסקה של עצים או גז, ומחמם היטב ובמהירות את שטח הבית. דוגמאות לקמינים כמו קמין גז או עץ, תוכלו למצוא בלינק.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

ריצפה שוקעת

יאיר 29.01 (13:15)
דירה של פעם בקומת קרקע מתוך 3 קומות . חלק מהכיף הקרוב לויטרינה שוקע בחורף ועולה כלפי מעלה בקיץ כאשר האדמה מתייבשת . זה גורר גם סדקים בקירות בחיבור בין התיקרה לקיר
הוסף תגובה קישור ישיר

קונסולה לכניסה

רוני שגיב 29.01 (03:14)
שלום לכולם!
ראיתי שיש כאן לא מעט גולשים שמתעניינים בשיפוץ ועיצוב מחדש של הבית, ואשמח לתת לכם טיפ קטן. אני מעצב פנים במקצועי, ואני נתקל בלא מעט בתים שלא מוצאים דרך למלא את אזור המזדרון שקרוב לכניסה לבית. לעיתים הכניסה נותרת מיותמת וריקה, ורבים מוצאים את עצמם ממלאים אותה בתמונות שונות. אני אישית אוהב לעשות שימשו בקונסולה לכניסה, שהם מעין אורניות קטנות כאלו מעוצבות, שיכולות לשמש גם ליופי וגם לאפסון חפצים כמו מפתחות למשל. קונסולה כזו יכולה ליצור יופי של כניסה, וגם להיות שימושית ויעילה. תוכלו לראות פרטים ודוגמאות כאן: www.magic-...%A6%D7%93/
הוסף תגובה קישור ישיר

קירור משרדים

ליאור רשף 21.01 (01:55)
הי לכולם!
אני יודע שאנחנו נמצאים כעת באמצע החורף, אבל אני עומד לסיים לשפץ את המשרד שלי, ואשמח להתייעץ איתכם דווקא על אמצעי קירור. ברוב השנה אצלנו חם עד חם מאוד, ואני אישית לא יכול לעבוד כשחם לי, אז חשוב לי ליצור סביבית עבודה נעימה ונוחה. כמובן שיותקן מזגן איכותי לימים החמים במיוחד, אבל אני מנסה לחשוב איתכם בקול רם, אולי כדאי לי גם להתקין מאוורר תקרה מעוצב כזה, שישתלב היטב באווירה היוקרתית של המשרד, אבל יוכל לקרר היטב גם בימים שלא כל כך חם, ואין באמת צורך בעוצמת קירור של מזגן. מה דעתכם? זה יהיה חסכוני יותר?
הוסף תגובה קישור ישיר

רישום בטאבו

אייל 4.01 (11:21)
רישום בטאבו,הוא השלב הראשון והאחרון בעסקת מכר של נכס מקרקעין (דירה,אדמה וכו) רק לאחר בדיקת הרישום של הנכס כשלב ראשון ורישום הנכס כשלב אחרון ניתן להכריז "מזל טוב" יש לכם נכס מקרקעין בבעלותכם.
להסבר נוסף כנסו : youtu.be/-OxJW5BzoF8רישום בטאבו
הוסף תגובה קישור ישיר

תכנון ביתי, חוות דעתכם

איתי קוממי 1.01 (21:14)
אשתי ואני רוצים לבנות לנו בית של 5 חדרים
יש לנו אדריכלית מצויינת אבל תמיד חשוב לי לשמוע עוד דעות

בתכנית המצורפת:
השטח הירוק הוא פטיו (3X3מ')
רוחב ואורך הסלון 4.5 מטר בערך
בפינה הימנית עליונה חדר הורים ומקלחת הורים
החדר המזרחי הוא ממ"ד
השטח הכחול פינת משחקים ובעתיד פינת עבודה

אשמח לשמוע את דעתכםתכנון ביתי, חוות דעתכם
הוסף תגובה קישור ישיר

תכנון אדריכלי

רוני שגיב 16.12 (20:20)
שלום לכולם!
כאשר ניגשים לתהליך של תכנון אדריכלי, בין אם מדובר מבנה גדול או קטן, חשוב לדעת שיש לסכם קודם עם האדריכל מה היא אווירה המבוקשת ואיך אתם רוצים שהמבנה הסופי יראה, כלומר מה החזון שלכם לגביו. ברור שחדר שינה לא יעוצב כמו חדר ילדים או קליניקה לא תעוצב כמו בניין משרדים לצורך העניין. אחר כך חשוב להעמיד את התקציב העומד לרשותכם, ואת הדברים החשובים שאתם לא מוכנים לוותר עליהם, ולתת לאדריכל לזרום עם היצירתיות שלו והמקצועיות שלו עד לקבלת התוצר הסופי. אדריכלית מקצועית כמו זו שאני עובד איתה, תסע לייצר עיצוב נפלא ומיוחד, תחת הבקשות והמגבלות העומדות בפניה.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב פנג שואי

אסף 1.03 (23:10)
הי
תודה על ההמלצה. שמעתי שכדאי לתכנן ולעצב את הבית בסגנון הפנג שואי. אשמח לדעת מה זה פנג שואי, ולמה כל כך כדאי להיצמד לסגנון העיצובי הזה. אני מבין שזה פותח את האנרגיה החיובית בבית ומסלק את התקיעות, אבל אשמח לדעת איך בדיוק זה נעשה, ומה הם העקרונות המנחים של השיטה.
תודה.
הוסף תגובה

הדפסה על קנבס לעיצוב

רון עמיר 14.12 (15:38)
שלום לכולם!
בעבר בד הקנבס שימש בעיקר בתור בד עמיד ויציב לציפוי סירות קאנו וליצירת מפרשים לשייט, אך עם הזמן הקנבס הפך להיות משטח מעולה לציור וחלק בלתי נפרד באומנות ועיצוב. כיום את רוב הקנבס מייצרים מכותנה שהוא בד קל ואיכותי יותר. ניתן לבצע הדפסת קנבס של תמונות על גבי הבד, או לצייר עליו, למתוח אותו על לוח עץ ולהדק, וליצור לנו פריט אומנותי לקישוט. ניתן לתלות את התמונה על הקיר ולהתפאר ביצירת אומנות ייחודית. הדפסה על קנבס זו דרך מעולה ליצור מתנה אישית ומלאה באופי למישהו מיוחד, או לעצב מחדש את הבית או המשרד.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

חלון עם סף דו צדדי

LConcept 23.11 (14:18)
שלום לכולם. אנחנו עושים עיצוב פנים לבית פרטי שעובר שיפוץ טוטאלי. במהלך השיפוץ יוחלפו כל החלונות וברצונינו לעשות סף פנימי בחלונות החדשים. האם יש משהו מיוחד שצריך לבדוק לפני שמחליטים סופית? האם יש מקרים שבהם לא מומלץ או אי אפשר להתקין חלונות בצורה כזאת?
תודה רבה
לוסי לשנסקי - עיצוב פנים
[email protected]
054-3047118
www.lconceptid.com
הוסף תגובה קישור ישיר

בידוד גג רעפים

אסף 14.11 (11:38)
קיבלתי הצעה לבידוד גג הרעפים באופן הבא:
1. דיקט 11 מ"מ OSB
2.שכבת SNOWHITE - צמר סלעים.
3.פויל אלומינים - יריעות אפליקטביות.

מה דעתכם? במה זה שונה מבידוד באמצעות סופר פולינום?
הוסף תגובה קישור ישיר

שיפוץ

שגיא וולך 6.11 (18:59)
הי חברים!
מי כאן נמצא בעיצומו של תהליך בניה או שיפוץ? כולנו יודעים שאחרי בניה או שיפוץ ישנו המון לכלוך ובלגן. אם אתם רוצים להחזיר קצת את החיים לרצפה ולהפוך אותה לנקיה וחדשה, אני ממליץ לכם על שירות של חברת פוליש, שמעניקה שירותי ניקיון מצויינים, ועושה זאת במחירים מעולים ובאיכות. השימוש בחומרים איכותיים הוא מה שהופך את התוצאה ללא פחות ממושלמת.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פוליש אחרי שיפוץ

רוני פרץ 6.11 (18:11)

שלום לכולם!
אני מניח שיש כאן גולשים שמחפשים שירותי ניקיון כללים לבית או למשרדים של העסק אחרי שיפוץ או באופן סדיר. אני עובד כבר תקופה ארוכה עם חברת שירותי ניקיון מעולה, שאחראית על ניקיון הבית והעסק שלי. היא מתפקדת גם כחברת פוליש ועושה פשוט עבודה נהדרת. השירות שלהם נפלא, והמחירים מצוינים, וחשבתי לתת לכם המלצה חמה למי שמעוניין.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פינוי אסבסט

עמית לוין 4.11 (22:52)
שלום לכולם!
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים עוסקים בשיפוץ ובניה, ואשמח אפ תוכלו לעזור. האם בדקתם במקרה נוכחות של אסבסט במבנים שלכם? אנחנו משפתים כעת מבנה גדול שהולך להיות מרכז מסחרי, ואני מאוד רוצה לפני שאנחנו מתחילים את השיפות לבדוק את נוכחות החומר. מחפש המלצ העל חברת שמתמחה בפינוי אסבסט מכירים?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

דק בחצר

רוני כהן 1.11 (15:44)
הי לכולם!
מה השטח המינימאלי בחצר בו מומלץ להתקין דק? יש לנו חצרונת קטנה בכניסה לבית ואנחנו שוקלים אם להתקין שם דק קטן על מנת להעמיד שתי כיסאות ושולחן קטן לטובת פינת ישיבה ועישון. העניין הוא שאני לא יודע אם שווה לי להשקיע בדק בשביל אזור קטן כזה (20 מטר), מה דעתכם?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר