פורום ייעוץ עולם הבניה

יש לכם שאלה, אתם בונים, משפצים, מתכננים? מחפשים רעיון או פתרון לבעיה? זה הפורום בו תקבלו עצות מגוונות ותוכלו להציף את שאלותיכם

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

אריחי חיפוי לבריכה

נמרוד 22.02 (16:12)
אני בונה בריכה בבית וצריך לבחור את החיפוי שלה.
מתלבט איזה סוג וגוון לבחור..
הייתי רוצה משהו מודרני ולא קונבנציונלי.
אשמח להצעות
הוסף תגובה קישור ישיר

פתרונות לבעיות אינסטולציה בבניינים חדשים ובתים פרט

טליה 21.02 (15:04)
להלן כתבה לגבי בעיות ביוב וצנרת שיכולה לעזור לתת תשובות ומענה לרבים, ממליצה לקרוא
www.20il.c...%A6%D7%99/
הוסף תגובה קישור ישיר

קרמיקה או טיח לחיפוי חיצוני

אור 20.02 (17:16)
איזה סוג חיפוי יחזיק מעמד זמן ארוך יותר ללא שחיקה של מזג האוויר קרמיקה או טיח?
הוסף תגובה קישור ישיר

שמעתם?

תומר 5.04 (10:56)
היי,

שמעתם שמחפשים עובדים אצל מלון המלך שלמה?

www.call-h...ngsolomon/
הוסף תגובה

כלי עבודה חשמליים

amitlw88 15.02 (23:53)
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן הרבה חברים שעוסקים בעולם הבניה, התיקונים והשיפוצים, ואני מניח שתוכלו לסיע. אני מחפש לקנות כלי עבודה חשמליים חדשים. אני עוסק בתיקונים ושיפוצים קטנים באופן חובבני בזמני הפנוי, וזקוק לכלים טובים איתם יהיה אפשר לעבוד. אני מחפש משהו שעובד בצורה קלה על עץ וגם על מתכות, וקיבלתי המלצה על כלי העבודה של חברת פיין Fein. אשמח לדעת האם מישהו עושה בהם שימוש ויכול לתת המלצה מניסיון איך זה לעבוד איתם?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

מסורים חשמליים

רוני שגיב 13.03 (03:15)
הי עמית
גם אני, ממש כמוך, עוסק בשיפוצים ותיקונים בבית באופן חובבני, ולפעמים הולך לעזור לשכנים או לחברים שמבקשים טובה. לפני חצי שנה התקלקל לי המסור החשמלי, וחיפשתי מקום טוב בו אוכל לקנות חדש. לבסוף, רכשתי אצל חברה נהדרת שמתמחה בייבוא ומכירה של מסורים חשמליים איכותיים, בעוצמות שונות ולכל מטרה. אני מצרף לך קישור לאתר שלהם על מנת שתוכל להתרשם בעצמך מהמגוון, ולבחור את המסור שמתאים לך ביותר. מניסיון של תקופה, מדובר במסורים איכותיים מאוד, עמידים לטווח הרחוק, ונוחים לעבודה.
הוסף תגובה

יעוץ כלי עבודה

קרן אור 2.05 (16:41)
שלום רב,
אני גם מחפשת לעסק כלי חשמליים. המליצו לי על לקנות כלי עבודה מהבחרה הזאת memtools.co.il .אשמח לדעת האם מישהו קנה מהחברה הזאת? האם היא מומלצת?
הוסף תגובה

בקשר למשחזת בוש

משה יצחק 1.08 (08:58)
אני רוצה לקנות משחזת בוש גדולה אם מישהו יכול להמליץ על סוג של דגם אשמח! תודה רבה!
הוסף תגובה

עיצוב חדר ילדים

kobiy880 15.02 (23:03)
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן כמה אנשי מקצוע וחברים מנוסים שאולי יוכל לסייע. הילדים שלנו גדלו מעט, וחדר התינוקות אינו מתאים יותר. החלטנו להעביר את החדר שיפוץ על מנת להתאים אותו לגילם הנוכחי, ולקנות להם ריהוט חדש. אשמח להמלצה על חברה מקצועית שמתמחה בעיצוב חדרי ילדים, שיתנו לנו המלצה לעיצוב שובב ומדליק שיתאים גם לגיל בוגר יותר.
תודה לעונים!
הוסף תגובה קישור ישיר

מעצבת פנים בשרון

eladw80 12.03 (16:08)
הי קובי
באיזה אזור אתם גרים? אני יכול לתת לך המלצה על מעצבת פנים בשרון והסביבה, שהיתה פשוט נהדרת, ועשתה עבודה נפלאה אצלנו בבית. אנחנו לקחנו אותה לעיצוב הבית החדש אליו עברנו, כך שהיא עיצבה גם את חדרי הילדים, גם את חדרי השינה, וכמובן את הסלון וחדרי האמבטיה, ויצאנו מאוד מרוצים מהתוצאה. נעים מאוד לעבוד איתה, היא בחורה מקצועית ויצירתית מאוד, והיא הצליחה ליצור את האווירה בה היינו מעוניינים גם בתקציב היחסית דל שעמד לרשותה. היא חסכה לנו הרבה מאוד כאבי ראש ובזבוזים מיותרים. אצרף לך לינק לאתר שלה על מנת שתוכל להתרשם.
הוסף תגובה

מפיץ ריח

רונן 4.06 (16:46)
הי חברים!
המון תודה על ההמלצות, אני בטוח שמי שזקוק לשיפוץ ושדרוג של חדר הילדים יוכל להיעזר בהמלצות האלו. יש לי עוד הצעה מעניינת, פשוטה וזולה להכניס אווירה נעימה לחדר הילדים ולבית כולו בכלל, ואני מדבר על שילוב של מפיץ ריח לבית בחדרים השונים. ישנם מגוון רחב של ריחות נעימים, כך שתוכלו לבחור את הריח אליו אתם הכי מתחברים, ולהנות מניחוח נעים ברחבי הבית, ומתחושה נעימה של ניקיון. המכשיר הוא גם מכשיר אדים אשר מונע יובש ומוסיף לחות לחלל הבית, כך שאתם יוצאים ברווח כפול. מצורף קישור לעוד פרטים.
בהצלחה!
הוסף תגובה

שטח שירות ושטח עיקרי

לאון 12.02 (16:26)
כיצד ניתן להבדיל בין שטח שירות לשטח עיקרי
הוסף תגובה קישור ישיר

תגיד

תומר 1.04 (15:04)
היי,

תגיד יש לך אחריות סומפי או שאתה קונה בלי?

warranty.somfy.co.il/
הוסף תגובה

מרחק בין שולחנות

יוגב 7.02 (12:13)
מה המרחק הרצוי לתכנון בין שולחן לשולחן כאשר הישיבה של העובדים היא בצורת גב לגב?
הוסף תגובה קישור ישיר

חיפוי חוץ

תמר 5.02 (17:13)
איזה חומר לחיפוי חוץ של מבנה מחזיק מעמד לטווח ארוך ללא פגיעה?
הוסף תגובה קישור ישיר

חיפוי חוץ למבנה

רוני שגיב 10.07 (00:28)
הי תמר
אני רואה שלא קיבלת כאן תשובה לשאלתך. אני עבדתי עם חברה מצוינת שמתמחה בביצוע של חיפוי קירות, ואני ממליץ לך בחום להתייעץ עם המומחים שלהם. אני יכול לומר לך שהם ידעו לייעץ לי היטב לגבי חיפוי של הקירות אצלי בסטודיו, לגבי סוג החיפוי וגם לגבי העיצוב המתאים לאווירה. מצרף לך קישור עם פרטים על אפשרויות החיפוי שהם עושים, וממליץ לך להכנס להתרשמות: www.decors...%99%D7%9D/
הוסף תגובה

תוספת בנייה

גולן 3.02 (18:14)
אנחנו עושים תוספת בנייה בבית.
בנייה של חדר נוסף והבנתי שמחויב שהוא יהיה ממ"ד.
האם זה נכון? מה הסיבה?
הוסף תגובה קישור ישיר

דיור ושיכון

נעמה 1.02 (19:09)
מהו פרויקט דיור ושיכון?
האם מומלץ לנסות להשתתף?
הוסף תגובה קישור ישיר

הדברה

eladw80 1.02 (01:14)
שלום חברים
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שעוסקים בעולם הבניה והשיפוצים, ואני רוצה לתת לכם טיפ קטן ממני. אני עוסק כבר שנים בעולמות האלו (אני משפץ ומוכר נכסי נדל״ן), ותמיד לאחר שיפוץ או בניה, אחרי שחופרים בקירות או באדמה, ישנה נטיה לחרקים, חולדות ומיני מזיקים שונים להופיע. אני אישית ממליץ בחום אחרי כל תהליך שכזה, לשכור שירות של חברת הדברה מקצועית, על מנת למזער כמה שניתן את ההיתקלות הלא נעימה במזיקים אלו. תוכלו לקרוא עוד מידע כאן: eco-bug.co.il/organic-pesti/
הוסף תגובה קישור ישיר

תריסים לבית

kobiy880 30.01 (09:46)
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן גולשים שאולי יוכלו לתרום מנסיונם האישי ולעזור. אני מתכנן שיפוץ מאסיבי בבית, ומתלבט באיזה סוג תריסים לבחור. חשבתי על תריסי גלילה עם מנגנון חשמלי, שיהיה קל ונוח לפתוח, לסגור וליצור גם הצללה חלקית. מה אומרים? על איזו חברה כדאי לי ללכת? יש הצעה אחרת?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

סוגי תריסים ואלומיניום

אלי 30.01 (10:22)
תריסי גלילה חשמליים 50%הצללה של קליל עושים את העבודה מצוין. יש לוודא להתקין מנוע איכותי .
הוסף תגובה

יציקת בטון

נמרוד 29.01 (15:28)
כיצד ניתן לדעת שיציקת הבטון איכותית ומוכנה?
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב פשוט ומהיר

eladw80 26.01 (17:51)
הי חברים :)
אני רואה שעולות פה לא מעט שאלות של גולשים על האפשרות לעצב או להכניס קצת צבע ועניין לבית או לקליניקה בצורה מהירה ופשוטה. אני יכול להמליץ לכם על שירות של הדפסות טפטים, שמאפשר לכם לבחור תמונה מתוך מאגר חינמי עצום של תמונות ולהדפיס אותה על טפט. נוסף על כך, תוכלו לסרוק גם תמונה אישית שלכם, ולהדפיס גם אותה. טפטים כבר מזמן הפכו לטרנד עיצובי משגע ומיוחד, שמכניס טאץ מיוחד ברגע שמשתמשים בו בטעם טוב. כאן יש לכם את ההזדמנות לעשות זאת במהירות ובקלות.
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב פנים

gilirom88 30.03 (01:36)
הי אלעד
המון תודה לך על ההמלצה. אני מסכים עם מה שאתה כותב, זו בהחלט דרך זולה ופשוטה לעצב את החלל. יחד עם זאת, הייתי בכל זאת נעזר בשירות של מעצב מקצועי שידע לכוון אותך לגוונים ולמקומות בהם רצוי להדביק את הטפט. מעצב עם הרבה ידע, מקצועיות וניסיון יכול להגיע לתוצאות יפיפיות, ואם משולבת גם יצירתיות, אפשר לקחת כל נכס ולהעניק לו מראה חדש ואחר לגמרי. אם אתה מחפש מעצבת נעימה לעבוד איתה, אני ממליץ בחום על מעצבת נהדרת, שמתמחה בעיצוב בתים בסגנון מודרני, שיצא לי לעבוד איתה על כמה פרויקטים שונים, והיא עשתה עבודה פשוט נפלאה.הכנס לאתר שלה ולהתרשם מהסגנון העיצובי הייחודי (מצורף לינק).
בהצלחה!
הוסף תגובה

שכבת חול מתחת למרצפות קרמיקה

מאיה 24.01 (17:32)
האם מומלץ לשים חול מתחת למרצפות קרמיקה במקלחת?
הוסף תגובה קישור ישיר

טיח תרמי

מורן 23.01 (21:01)
שלום, אני מעוניין בבידוד תרמי לבנייה חדשה על בלוקים רגילים ובטון מזוין(לא איטונג ולא פומיס), מטרת הבידוד היא אך ורק בכדי למנוע עיבוי על הקירות הפנימיים(אנו סובלים מזה באיזור שלנו). האם עדיף לשים מבחוץ טיח תרמי או שעדיף לוחות אדקס, או פתרון אחר?
אשמח אם בתשובתך תתיחס גם לעלות הנוספת של הפתרון התרמי.
תודה :)
הוסף תגובה קישור ישיר

הפתרון המושלם לבידוד באזורכם

תרמלייף בידוד תרמי 1.07 (15:06)
שלום לך,
אנו בתרמלייף מתמחים אך ורק בבידוד.
ייחודו של בידוד תרמי תֵרְמָלַייף (ESP) הוא שימוש מושכל בציפוי המנצל את מאפייניו של כל חומר עליו הוא מיושם ומביא לחסכון אנרגטי, הוא משלב בין בידוד תרמי במעטפת המבנה לבין פנים המבנה האוגר את החום או הקור.
הבידוד מאפשר יציבות הטמפרטורה בכל חלקי הבית במשך היום וכן יצירת פער זמן בין שינוי הטמפרטורה מחוץ למבנה לבין השפעתו בתוך המבנה. מה שפותר לחלוטין את בעיית העיבויי בקירות.

תוכלו ליישם אותו על כל המבנה או רק על הגג/קירות החוץ/קירות הפנים.
ובמילים פשוטות בית תרמי
מוזמן להבין יותר כאן:
www.therma...%9e%d7%99/
או לצלצל: 058-5012385הפתרון המושלם לבידוד באזורכם
תרמלייף THERMALIFE ציפוי תרמי עבור בידוד תרמי לבתים חדשים וקיימים, מיושם כצבע על קירות החוץ והפנים של הבית. לפרטים נוספים אודות המוצר וליצירת קשר: 058-5012385 | www.thermalife.co.il/
הוסף תגובה

מערכת כריזה

גולן 16.01 (15:31)
לאילו מבנים ציבוריים מומלץ להתקין מערכת כריזה?
הוסף תגובה קישור ישיר

אזור אנודי

אהוד 13.01 (20:27)
מהו אזור אנודי?
הוסף תגובה קישור ישיר

אבן שפה בכיכר

אלי 10.01 (18:00)
מה צריך להיות הבסיס לאבן שפה שמקיפה כיכר?
האם קיים פרט לאלמנט הנ''ל?
הוסף תגובה קישור ישיר

ריצוף לחנייה מקורה

יובל 7.01 (19:41)
איזה ריצוף מומלץ להתקין בחנייה ציבורית מקורה?
הוסף תגובה קישור ישיר

התקנת פרקט

גאיה 3.01 (20:58)
האם מומלץ להתקין פרקט על גבי שטיח קיים?
הוסף תגובה קישור ישיר

קיר כפול

תמיר 26.12 (19:33)
מה היתרונות בקיר כפול מבלוקי בטון?
הוסף תגובה קישור ישיר

שיפועי מים במקלחת

אבי 24.12 (19:54)
לאחרונה ריצפנו מחדש את חדר האמבטיה והתקינו לי מקלחון מתקפל.
בכל מקלחת כל החלל מוצף מים למרות כמה ניסיונות לשנות את גבהי המגבים התחתונים של המקלחון ללא הצלחה.
מה ניתן לעשות בנושא?
אני מאמין שהבעיה בשיפוע לא נכון של הריצוף אך לא מכיר פתרון לנושא
הוסף תגובה קישור ישיר

מים במקלחת

amitlw88 28.02 (08:32)
הי
אני מניח שאתה צודק, גם לי זה נשמע בעיה בשיפוע שאמור לנקז את המים לחלל אחד. אני לא כל כך מכיר פיתרון קל, אבל אולי שווה לנסות באתרים של חברות שמוכרות כלים סניטרים, יתכן ושם תמצא את התשובה.
בהצלחה!
הוסף תגובה

שיטת בנייה לבית פרטי

רונה 18.12 (13:52)
קנינו שטח ואנחנו רוצים להתחיל בבנייה עם אדירכל אך מתלבטים באיזה שיטת בנייה וחומרים לבנות את שלד הבית.
אנחנו מחפשים משהו חדש החוסך בעלויות לטווח ארוך בעזרת חשיבה על חסכון באנרגיה.
אשמח להצעות של אנשי מקצוע
הוסף תגובה קישור ישיר

שיפוץ דירה

eladw80 17.12 (22:02)
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט דיונים של גולשים אשר מתייעצים לגבי בחירת איש שיפוצים לצורך שיפוץ דירה, משרד או כל מבנה אחר. השוק אכן רווי במגוון רחב של אנשי שיפוץ מה שמקשה על היכולת שלנו לבחור את השיפוצניק שלנו. מעבר לבדיקת המקצועיות, הניסיון שיש לבעל המקצוע והמחירים שהוא מציע, חשוב מאוד גם לבחון המלצות של לקוחות שעבדו איתו בעבר, כך עולה הסיכוי שאם לקוחות אחרים היו מרוצים, גם אתם תהיו מרוצים ממהלך העבודה. אני חושב שהדרך הכי טובה לבחור שיפוצניק היא באמצעות אתרים כמו ״שיפוצים פלוס״, שם ניתן למצוא מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחומים שונים, אשר מחולקים לפי אזורים בארץ, ולכל בעל מקצוע דירוג והמלצות שכתבו עליו הגולשים שעבדו איתו. זו הדרך הכי טובה לדעתם שבחרתם מישהו אמין לטובת הפרויקט.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

ניקיו אחרי שיפוץ

kobiy880 30.12 (06:13)
הי
תודה לך על ההמלצה! האם ניתן למצוא באתר גם חברות מקצועיות שמציעות שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ? קשה מאוד להשתלט על הבלגן והלכלוך שמוצר אחרי השיפוצים באופן עצמאי.
הוסף תגובה