פורום ייעוץ עולם הבניה

יש לכם שאלה, אתם בונים, משפצים, מתכננים? מחפשים רעיון או פתרון לבעיה? זה הפורום בו תקבלו עצות מגוונות ותוכלו להציף את שאלותיכם

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

בריכה על הגג

ספיר 17.06 (19:56)
אנחנו בתהליך בניית הבית ובקומה האחרונה יש לנו גג גדול, אנחנו נרצה להתקין שם בריכה בעתיד. האם הקונסטרוקטור מחויב להתחשב בזה מבחינת עומסים?
הוסף תגובה קישור ישיר

ברור....וחובה לעדכן אותו על זה בהקדם (ל"ת)

עידן 15.07 (20:54)
הוסף תגובה

פרזול לרהיטים

אייל גורן 14.06 (18:54)
שלום לכולם!
אנחנו נמצאים כעת בעיצומו של תכנון מטבח לבית החדש שאנחנו בונים. כבר החלטנו ללכת על עיצוב מודרני חדשני, כמו העיצוב של הבית, ופחות או יותר תכננו איך יראה המטבח ואיפה ימוקם כל דבר, הדבר היחיד שחסר לנו זה הפרזול. אשמח לקבל המלצה על חברה אשר מתמחה בייצור והתקנה של פרזול לרהיטים. אני מחפש חברה אמינה שאפשר לסמוך עליה שתייצר את האופציה לפתיחה וסגירה של הארונות והמגירות במטבח בצורה נוחה ויעילה, בצורה חלקה מבלי שיתקעו באמצע, ובעיקר בצורה עמידה לאורך זמן.
תודה חברים!
הוסף תגובה קישור ישיר

זכות חתימה

מתן 13.06 (21:08)
מהי זכות החתימה של הנדסאי אדריכלות?
הוסף תגובה קישור ישיר

אזור אנודי

קורל 10.06 (18:42)
מהו אזור אנודי?
הוסף תגובה קישור ישיר

בניית מרתף

חיים 5.06 (18:38)
מתלבט האם לעשות מרתף בבית.
אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעשות זאת מבחינה כלכלית כרגע, אך אני יודע שבעתיד ארצה לבנות,
האם זה יהיה אפשרי אחר כך?
הוסף תגובה קישור ישיר

בחירת תריסים

רוני פרץ 5.06 (17:43)
שלום חברים
לפי הדיונים כאן בפורום אני רואה שיש כאן לא מעט חברה שמתכננים שיפוץ או בניה בבית או במשרד. ראיתי שיש כאן לא מעט מתלבטים איזה תריסים הכי כדאי להתקין. אני יכול להמליץ לכם מהניסיון שלי לא להתפשר ולבחור רק בתריס חשמלי קליל. ראשית התריסים של החברה איכותיים ועמידים מאוד, ושנית, מדובר בתריסים בעל מנגנון חשמלי קל מאוד לתפעול לפתיחה ולסגירה. באמצעות התריס תוכלו לייצר הצללה במידה הרצויה בקלות וביעילות. עוד פרטים תוכלו לקרוא בקישור המצורף.
בהצלחה!
הוסף תגובה קישור ישיר

חיפוי קירות

תומר 4.06 (22:46)
שלום חברים
אשמח לסיוע ממי שיודע או מבעלי המקצוע כאן בפורום. אני רוצה לערוך שיפוץ קטן בחלק החיצוני של הבית, ולא ממש רוצה לצבוע את הקיר מבחוץ מאחר והצבע דוהה ומתקלף מהר. הבנתי שישנה אופציה לעשות חיפוי קירות מקצועי אבל אין לי מושג איך זה עובד. האם ניתן לחפות קיר חיצוני? איזה חומר כדאי לבחור על מנת שיהיה עמיד? איזה גוונים אפשריים? אשמח לכל טיפ או מידע.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פרקטים

עומר שרון 4.06 (22:06)
שלום לכולם!
אני נמצא כעת בעיצומו של שיפוץ המשרדים בעסק, ואשמח לקבל המלצה וסיוע מהמבינים כאן בתחום. אני מאוד רוצה לעשות ריצוף באמצעות פרקטים אבל מכל מה שיצא לי לראות או לקרוא על הנושא עיצוב באמצעות פרקט יכול להיות יקר, במיוחד שיש לי שטח גדול מאוד לרצף, מה גם שהתחזוקה שלו לא פשוטה במיוחד. הבנתי שיש גם סוג פרקטים שהם דמוי עץ, וזולים משמעותית מהפרקטים העשויים עץ מלא. אשמח לקבל מידע על הנושא, וגם חוויה אישית ממי שהבית/המשרדים שלו מרוצפים כך.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

תריסים לקליניקה

רוןרון 2.06 (22:51)
שלום לכולם!
אשמח אם תוכלו לפנות דקה מזמנכם ולעזור. אני משפץ כעת את הקליניקה שלי, וזקוק לחברה מקצועית שיכולה להתקין לי תריסים. קיבלתי המלצה מחבר על חברת סומפי, וראיתי באתר שלהם שהם נותנים עכשיו גם אחריות סומפי על כלל המוצרים. האם יש כאן גולשים שמכירים את החברה ויכולים לתת לי קצת פרטים? איך השירות שלהם? מה האיכות של המוצרים? הם לתריסים שלהם יש מנגנון פתיחה וסגירה נוח וקל? האם זה עמיד לאורך זמן?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

כ"כ לגרם מדרגות

אורי 31.05 (19:31)
אני צריך לעשות כ"כ לדוגמא של גרם מדרגות עבור 2 מפלסים,
אשמח לעזרת אנשי מקצוע..
מה נדרש להיות כתוב בכ"כ?
הוסף תגובה קישור ישיר

פינוי פסולת בניין

רוני שגיב 29.05 (19:54)
שלום לכולם!
אנחנו עומדים בפני תהליך שיפוץ מאסיבי לנכס שברשותי. אני מתכנן להרוס את הנכס לגמרי, ולבנות במקומו בית חדש לגמרי בן 3 קומות. יש לי קבלן שיפוצים מעולה שאני עובד איתו, אבל עכשיו מה שנשאר לי למצוא זה חברה שמתמחה בפינוי הפסולת במהלך הבניה. הבנתי שאם לא מפנים את הפסולת כמו שצריך יש קנסותלא קטנים. יש לכם במקרה המלצה על חברה שמתמחה בפינוי פסולת בניין? קיבלתי המלצה על אלו: www.yossinassi.co.il מישהו מכיר?
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

מדידה של שטח באזור פתח תקווה

עדן 28.05 (17:32)
אני צריכה מדידה של שטח מסוים לטובת תכנון של פרויקט גמר.
מהיכן ניתן להשיג חומר כזה?
הוסף תגובה קישור ישיר

מסורים לגינה

עומר שרון 28.05 (00:02)
שלום חברים!
אניר ואה שיש כאן לא מעט חברים שמתמחים בעלם השיפוץ והבניה ואולי יוכלו לעזור. יש למנו גינה בבית, ואני דואג לסדר ולטפח אותה אחת לשבוע. אני לא יודע לעשות זאת באופן מקצועי כמובן, אבל זה זמן האיכות שלי עם עצמי ואני מאוד נהנה ממנו. המסור שלי מאוד ישן ובשבוע האחרון ממש מקרטע, ועכשיו אני מחפש לקנות מסורים חשמליים איכותיים חדשים. אשמח לקבל המלצה על מקום בו ניתן לקנות מסור טוב ומקצועי לגיזום ענפים בגינה.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

זקוק לסיוע

עמית 25.05 (21:23)
שלום לכולם
אניר רואה שיש כאן לא מעט גולשים שמבינים קצת בעולם הצרכנות ואולי יוכלו לסייע. אנחנו נמצאים באמצע שיפוץ של הבית, והחלטנו להתקין תריסים חשמליים עם מנגנון גלילה. אשמח להמלצות על חברה מקצועית שמתמחה בייצור והתקנה של תריסי גלילה. קיבלתי המלצה על חברת סומפי, האם יש כאן חברים אשר מכירים אותם? הבנתי שהם נותנים אחריות סומפי על כלל המוצרים, האם מישהו שמע על זה?
תודה לעונים!
הוסף תגובה קישור ישיר

תריסים בבית

רוני 23.05 (22:41)
שלום לכולם
יש הרבה אנשים שחוששים להחליף את התריסים בבית שלהם או חוששים להשקיע בתריסים איכותיים. אנחנו מתעסקים בתריסים בבית כל יום ולכן חשוב להשקיע בתריסים שיחזיקו לנו להרבה שנים, לא יעשו בעיות והתפעול שלהם יהיה מהיר וקל. אולם לעיתים נוצר מצב בו התריס מתקלקל, במקרה כזה מומלץ בחום לפנות לחברה אשר מתמחה בתיקון תריס חשמלי . מצורפים פרטים על חברה נהדרת בקישור.
הוסף תגובה קישור ישיר

מעקה בטיחות בשולי הכביש

דניאל 19.05 (19:13)
באילו מקרים מומלץ להתקין מעקה בטיחות?
הוסף תגובה קישור ישיר

דלתות פנים לבית

אלי 17.05 (23:20)
שלום לכולם
אני עומד בפני שיפוץ נרחב של הבית ומחפש המלצה על חברה מקצועית שמתמחה בייצור והתקנה של דלתות פנים טובות. אני מחפש דלתות עמידות במים, ואיכותיות שיחזיקו לאורך זמן, וגם נראות טובה ויוקרתית עד כמה שניתן. קיבלתי המלצה על חברת דלתות שערי ברכה , ואשמח לדעת האם מישהו עבד מולם בעבר ויכול להמליץ מניסיון אישי.
תודה לעונים!
הוסף תגובה קישור ישיר

יסודות

ניר 14.05 (15:47)
באיזה יסודות מומלץ להשתמש באזור של אדמה חרסיתית?
הוסף תגובה קישור ישיר

שיטת בנייה מהירה

אודי 10.05 (21:31)
אני מעוניין להיכנס לתהליך בנייה של בית חדש בשיטת בנייה שמאפשרת הקמה במינימום זמן.
איזו שיטה מומלץ לי להשתמש?
הוסף תגובה קישור ישיר

בניה מהירה

אורן 31.05 (21:34)
הי אודי
ישנן כמה שיטות לבניה מהירה לפי מה שידוע לי, אבל לכל שיטה יש את המגבלות שלה, לכן צריך לבחון כל מקרה לגופו. אני אישית הייתי ממליץ לך לחפש קבלן שיפוצים באתר של שיפוצים פלוס, ולפנות אליו לקבלת הצעת מחיר. תוכל למצוא שם מגוון רחב של אנשי מקצוע איכותיים שיוכלו לסייע. אני מאוד סומך על האתר הזה, ובכל פעם שאני זקוק לשירות של איש מקצוע אני פונה לחפש שם, מאחר ואני יודע שכל בעל מקצוע שנכנס לשם נבדק באופן אישי על ידי צוות האתר, כך שאתה יכול לדעת שהקבלנים שלהם אמינים וטובים. תפנה לקבלן שיפוצים אחד או יותר, קבל הצעות מחיר על שיטת בניה מהירה, ותבדוק מה יוצא הכי מהיר והכי משתלם.
בהצלחה!
הוסף תגובה

חומרים ממוחזרים

שרית 6.05 (12:55)
איך מחשבים ניקוד (של בנייה ירוקה) על שימוש בחומרים ממוחזרים בבניה?
הוסף תגובה קישור ישיר

חתך טיפוסי לכביש

תמר 4.05 (17:27)
מחפשת חתך טיפוסי לכביש? כביש ברוחב 6 מטר באזור עירוני (למטרות לימודים בלבד)
הוסף תגובה קישור ישיר

קיר דיפון

דביר 1.05 (10:14)
מהו קיר דיפון? והיכן מומלץ להשתמש בו?
הוסף תגובה קישור ישיר

הגבהת המעקה במרפסת

הנרי 27.04 (13:11)
מחפש פתרון להגבהת המעקה במרפסת,
אשמח להצעות בנושא
הוסף תגובה קישור ישיר

אם אתם חדשים בתחום אנחנו יכולים לעזור

איילת 23.04 (08:21)